Zehra Güneş: Çok iyi bir kamp süreci geçirdik-haberi

A ulusal Kadın Voleybol Takımı oyuncularından Zehra Güneş, Tokyo Olimpiyatları hazırlıkları kapsamında çok iyi tek kamp çagi geçirdiklerini belirtti.

Türkiye Voleybol Federasyonundan yapılan izaha göre, İstanbul’daki hazırlıklarını tamamlayan A ulusal Kadın Voleybol Takımı, bu erken Japonya’nın Fukaya şehrine gidecek.

Olimpiyatlarla alakalı görüşlerini paylaşan ulusal oyuncu Zehra Güneş, “Milletler Ligi benzeri Yorucu tek sürecin derhal peşinden dahada da Yorucu Tokyo Olimpiyatları sürecine girmiş bulunmaktayız. Olimpiyat benzeri tek platformda, takımımla birlikte Türkiye’yi temsil edeceğimiz amaciyla çok mutluluk dolu ve gururluyum. mükemmel tek kamp zamani geçirdik.” ifadelerini kullandı.

Kampın derhal peşinden bu akşam hatri sayilir büyüklükte tek coskuyla yola çıkacaklarını belirten Zehra, “Oradaki her maçımızda; elimizden gelen en iyi mücadeleyi verip nihayet maçımız benzeri oynayacağız. Umarım elimizden gelenin en iyi olanini gösterir, kürsüye çıkar ve Türkiye’yi en iyi şekilde temsil edebiliriz.” değerlendirmesinde bulundu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir