Yasmin Erbil ve basketbolcu Can Korkmaz aşk yaşıyor-haberi

Geçtiğimiz aylarda erkeklere ve aşka güveni olmadığını söyleyen Yasmin Erbil, kalbini basketbolcu Can Korkmaz‘a kaptırdı. Aşkı, 25 yaşında olan Erbil’in hata neticesi Instagram’dan paylaştığı video alana çıkardı.

DİKKATSİZLİKLERİ AŞKI ELE VERDİ

25 yaşında olan güzel, evvelki vakit Instagram’ın hikaye kismindan tek erkeğin kolunun göründüğü görünüm videosunu paylaşıp sildi. Aynı manzaradan ve aynı açıdan paylaşım yapan basketbolcu Can Korkmaz, Yasmin Erbil ile var olan saklı birlikteliğini ele verdi. İkilinin bu dikkatsizliği sürpriz aşkı alana çıkardı.

“ERKEKLERE GÜVENMEM”

Geçtiğimiz günlerde aşk üstüne konuşan Yasmin Erbil şunları söylemişti: “Ben çok güç güvenirim ve kimse amaciyla ugras edemem. Benim amaciyla ugras edilsin isterim. Benim büyüdüğüm ortam Zati yanlış. Onun bana çaba vermesi lazım. tek mesele olduğunda onu orada çözmem gerekmektedir ama bendeniz yüzleşmekten kaçıyorum. Gerçi bunun benzeri anlatınca da Can Manay benzeri acayip tek erkek istediğim de düşünülmesin. Çocukluğumdan beri babamın evinde çok şey gördüm, çok şey yaşadım. o nedenle belli tek süre acele büyüdüm. Yalnızca ikili ilişkide değil arkadaşlarıma da basit kolay güvenmem.

“BABAM GİBİ BİR ADAMLA birlikte OLMAM”

“Babam benzeri tek erkeği hiç beğenmem. mesele tek ortamda babam benzeri çok karizmatik, esprili, masadaki herkesin onla birlikte ilgilendiği tek tip varsa bendeniz hiç ona bakmam. onla birlikte ama arkadaş olurum. dahada ağırlığı olan, alakasını derhal belli etmeyen, ağırbaşlı ve kuvvetli erkeklerden hoşlanıyorum.”

İşte çiftin yanlışlık paylaştığı videolar…

Kaynak: Hürriyet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir