Yasak aşk ölüm getirdi! Aldattığı eşinin kendisini bastığını zannedince canından oldu-haberi

Brezilya’da geniş tek kitle tarafından tanınan MC Kevin isimiyle Bilinen meşhur şarkıcı Kevin Nascimento Bueno’nun otelde yaptığı kaçamak, hayatına esya oldu.

Haber Global’de bulunan habere göre nisan ayının nihayetinde 33 yaşında olan avukat Deolane Bezerra’yla izdivaç eden 23 yaşında olan Bueno geçtiğimiz sektör günü, otelde tek kadın arkadaşıyla eğlendiği sırada eşinin kendisini bastığını düşünerek balkona kaçtı. Bu sırada Balansını kaybeden meşhur sanatçı, balkondan düşerek feci şekilde can verdi.

İLERLEYEN SAATLERDE ODANIN KAPISI ÇALDI

Bueno, Rio De Janeiro’da kaldığı otele arkadaşı Victor Fontenelle ile birlikte 26 yaşında olan model Bianca Domingues’i çağrı etti. Bueno ve Fontenelle burada Domingues’le birlikte oldu.

Gecenin ilerleyen saatlerde Kevin Nascimento Bueno ve arkadaşlarının eğlendiği odanın kapısı çalındı. Kapının çalması üstüne Bueno çiçeği burnunda eşinin geldiğini düşündü.

ALT KATTAKİ ODAYA İNMEK İSTEDİ

Eşini aldattığının alana çıkmasından korkan Bueno, odadan kaçabilmek amaciyla balkona doğru koştu. asagi kattaki odaya inmek istek eden toy şarkıcı Balansını kaybederek aşağıya düştü. Beşinci kattan yere düşen Bueno ağır şekilde yaralandı.

EŞİNİN TELEFONLARINA ÇIKMADI

Polislerin yaptığı açıklamada, Mc Kevin’in eşi Bezerra’nın telefonlarına çıkmayıp, mesajlarına da art dönmemesi üstüne eşini tekrar aradığı belirtildi.

Şarkıcının beşinci kattaki balkondan aşağı kata inmeye çalıştığı, bu esnada Balansını kaybederek yüzme havuzunun derhal yanına, 5’inci kattan düştüğü yere düştüğü açıklandı.

DÜŞMENİN Başka bir deyişle SIRA KALP KRİZİ DE GEÇİRDİ

Görgü şahitleri 5’inci kattan düşen şarkıcının nefes almaya ayni ritimde devam ettiğini söylerken, olay hatırandan derhal ardindan çekilen ve yasamsal medyada dağılan videoda, Portekizce konuşan birinin ‘Nefes alıyor, ambulans çağırın’ dediği duyulmasına rağmen, MC Kevin kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.

Hastaneden yapılan izahta düşme ile oluşan hasarın yanı sıra şarkıcının kalp krizi geçirdiği bilgilerine de yer verildi.

ODAYA GİRMEYE ÇALIŞAN KİŞİ İŞ ARKADAŞI ÇIKTI

Şarkıcının balkona çıkmasına neden var olan olayın ise eşi ile hiçbir alakasının olmadığı anlaşıldı. Odaya girmeye çalışan kişinin şarkıcının iş arkadaşı olduğu alana çıktı.

Kapıdaki kişinin iş arkadaşlarından biri olduğu öğrenilirken, Bueno salı bugünü Sao Paulo’da düzen eden cenazeyle toprağa verildi.

Yayım tarihi
Dünya olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir