Yangının etkili olduğu Marmaris’te yaşayan şarkıcı Gökçe, gözyaşları içinde yardım istedi-haberi

Ülkenin çeşitli bölgelerinde tesirli var olan orman yangınlarından dolayı Bir hayli yerleşim yeri zarar gördü. uzunca müddettir Marmaris‘te yaşayan şarkıcı Gökçe de başlayan yangınlardan dolayı yasamsal medya hesabından peş peşe paylaşımlar yaparak yardım çağrısında bulundu.

“YANGIN 3-4 KATINA ÇIKTI”

Video çekerek yaşadığı vaziyeti laf eden şarkıcı, konuşurken gözyaşlarına hakim olamadı. güç vaziyette olduklarından ve çok korktuklarından laf eden Gökçe, şunları söyledi: “Herkese çok teşekkür ederim heyecan ediyorsunuz soruyorsunuz… Morallerimiz çok bozuk elimizden hiçbir şey gelmiyor. Yangın Bir takım yerlerde iki katına, üç, dört katına çıkmış durumda.

“ÇANTAMIZI HAZIRLADIK BEKLİYORUZ”

“Komşu ülkelerde de yangınlar başladı. Onlar da yardım edemeyecek! Ne yapacağımızı şaşırdık. Mahallenin Çevrenindeki orman alanları korkunç tek şekilde yanıyor. Köyler Zati yandı. Bizler çantalarımızı hazırladık bekliyoruz. Akılalmaz tek sıcak var ve elimizden hiçbir şey gelmiyor, yapacağımız hiçbir şey yok üzülmekten başka. Çaresiz kaldık. bütün Marmaris şu anda yok oluyor, bitiyor ve biz çaresiziz.”

“YANGIN BİZE NE vakit istikbal DİYE BEKLİYORUZ”

“Evlerimize ne vakit gelecek? diye bekliyoruz. Gece istikbal mi diye uyumuyoruz. Çantalarımız hazır hayvanlarımızı alıp kaçmaktan başka hiçbir şey gelmeyecek elimizden. Ne vakit sönecek bilmiyorum, hiç sönecek benzeri görünmüyor. Müdahalelere karşın sönmüyor. Lütfen işi olmayanlar trafiğe çıkmasın. Arabalarınızla dışarı çıkmayın.

“FİDAN YERİNE SEFERBERLİK BAŞLATIN, YALVARIYORUM BİTTİ BURALAR”

“Marmaris diye tek yer kalmayacak. Yangın dahada da büyüyor, Allah aşkına bırakın fidan seferberliğini yardım edin bize. Yangının sönmesine gereksinim var fidana değil! Sesimiz olun burası yok oluyor anlamıyor musunuz? Fidan paylaşmak adina seferberlik paylaşın yalvarırım bitti buralar diyorum.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.