Yangın bölgesindeki Şahan Gökbakar’dan provokatör uyarısı: Adamı gırtlaklıyordum-haberi

Marmaris kazasinda 8 gündür ayni ritimde devam orman yangınlarıyla ugras ayni ritimde devam ediyor. alanda yazlık hanesi var olan Şahan Gökbakar da günlerdir yasamsal medya hesabından yaptığı çağrılarla hemide söndürme çalışmalarına destek oluyor ayni vakitte da alevlere acele müdahale edilmesi amaciyla ikazlarda bulunuyor. nihayet olarak alevlerin evine dayandığı meşhur oyuncu, tek video dahada yayınlayarak alanda provokatörler olduğuna işaret etti.

BÖLGEDEKİ PROVOKATÖRLER ile alakalı UYARDI

Gönüllü kisvesi altında alanda provokatörler olduğunu argüman eden Şahan Gökbakar, bu kişilerden tek tanesini derhal hemen gırtlaklayacağını ifade etti. Ünlü oyuncu yasamsal medyada paylaştığı videosunda şunları söyledi:

“Gönüllü kisvesi altında buraya provokatörler doluştu. Tipleri çok değişik. Lütfen bana inanın. Botlara doluşup geliyorlar. Yangına müdahale edeceklermiş benzeri ağaçlık alanda dolaşıyorlar ama hiç tek komut dinlemiyorlar. art tarafta ateşin üstüne gidiyorlar, kendisi kendilerini uyaran itfaiyecilere perişan laf ediyorlar. Buradaki itfaiyenin, kıyı güvenliğin, donanmanın komutanlarına perişan laf ediyorlar. İtfaiyeden 3-4 kişiyi cinnete getirdiler.”

“ADAMI GIRTLAKLIYORDUM”

“Biz burada asgari 200 kişi ugras ediyoruz. Bu adamlar burada çalışıp efor sarf eden görevlilerin yemeklerini de yiyorlar. hanemin önündeki iskeleye oturmuş erkek aş yiyor. Yanından geçen tek arkadaşımızın bacanağına vurup tek şeyler iletti ve küfretti. Bunu görünce nevrim döndü. Bana da perişan laf etti. ‘Sana kadın eteği giydiririm’ filan diye bağırdı. Adamı gırtlaklıyordum. Zati yangınla uğraşıyoruz tek de provokatörler çıktı. hanemin bahçesinde acayip garip kişiler dolaşıyor. Biz 200 kişiyiz dahada çok gönüllüyü de gereksinim yok burada. Marmaris jandarması ve emniyetinden rica ediyorum. Buraya asayiş ekipleri gönderin. Kaç kişi telefon da açtı. Yangını söndürtmemeye mi çalışıyorlar ne yapıyorlar bilmiyorum. Burada sahipsiziz. dahada hatri sayilir büyüklükte dövüş çıkabilir, az evvel de çıktı zaten” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.