vivo ile “Güzel Anlara”-haberi

Tüm hayat olarak geçirdiğimiz bu güç zamanlardan ardindan tek nefes var olan UEFA avro 2020™ şampiyonası bütün ihtişamı ile futbolseverleri heyecanlandırdı. vivo, bu heyecanın başrol oyuncusu oldu. Şampiyonanın açılış merasimini görsel tek şova çeviren vivo, statta var olan futbolsevelerin yanı sıra hanelerinde var olan bütün tutkunları da bu şölene müsterek etti. aynı zamanda vivo, sponsorluğu kapsamında turnuva süresince bütün 51 mücadelenin tamamında hayranların sevdikleri müziğin keyfini çıkarması amaciyla mücadele öncesi ve alan kenarı DJ performansları ile unutulmaz anlar yarattı. 

Turnuvaya teknolojik ve yenilikçi yaklaşımları ile kıymet katan vivo, gerçekleştirdiği artırılmış gerçeklik bulunan projeleri ile de bugüne kadar yapılan en görkemli açılış merasimine ev sahipliği yaptı. Markanın hayattaki iyi anları büyülü vaziyete getirme ihtirasını yansıtan merasimde üç hatri sayilir büyüklükte sanatçı, Martin Garrix, Bono ve The Edge birlikte sanal tek performansa imzasini attı. Ekranlar aracılığı ile dünyanın dört tek yanındaki hayranları ile tek araya toplanan sanatçılar turnuvanın birlikteliğini ve Heyecanını ön plana çıkardılar.

Roma’da bütün dünyadan Bir hayli insanı tek araya getiren açılış töreninde, uçan balonlar ile havalanan balerinler, renk seremonisi olusturan şovlar sihirli tek atmosfer yarattı. Stadyumlara dönebilen bütün futbolseverler anne şahit olurken turnuvayı evlerinden takip edenler telefonlarından veyahut televizyonlarından anı yakaladılar. vivo, UEFA ile #GüzelAnlara diyerek, futbolcuların duymayı özlediği alkış ve tezahüratları stadyuma art getirirken, onların motivasyonunu da taraflara yansıttı.

Tüketicilerinin hayat neşelerinden ilham alan vivo, bütün dünyanın ihtiyacı var olan mutluluk dolu olmak ve neşeyi saglamak amaciyla yasamsal medya platformları üzerinden #GüzelAnlara ile mutluluğun paylaşılarak büyümesine muavin oldu ve bütün platformlardan mutluluğu yakalamak ve kaydetmek amaciyla herkesi anda kalmaya teşvik etti.

vivo, aynı zamanda UEFA avro 2020™ sponsorluğu sayesinde dünyanın dört tek yanındaki futbol taraflarıyla etkileşim içinde olup onların yanında olduklarını vurgularken, ülkemiz bay A ulusal Futbol Takımı’nın anne Sponsoru olarak da Türk taraftarlarına #DevOynarız diyerek hakikat tek takım arkadaşı olduklarını gösterdiler. ulusal Takım ’ın sponsoru olmaktan her vakit gurur duyduklarını belirten marka, takımın özveri, cesaret ve başarıya var olan inançlarını daima desteklediler. Türk taraflarının stattaki coşkularına müsterek olurken, hanelerinde heyecana şahitlik etmek istek eden Türk futbolseverlere de bütün enerjiyi yansıtmaya çalıştılar.

V21 Serisi ile iyi Anları Kutlayın Akıllı telefonlar, alicilarin yaşamlarının neşeden ilham alan anlarını kaydetmek ve yakalamak amaciyla hayat tarzının tek uzantısı haline geldi ve mobil fotoğrafçılığın kullanıcı deneyiminin ağırbaşlı tek parçası haline gelmesine neden oldu. vivo, UEFA avro 2020™’den ardindan küresel pazardaki en iyi selfie odaklı akıllı telefon var olan V21 Serisini Türkiye’de piyasaya sürecek. V21, ileri teknolojinin stille buluştuğu tek mobil deney saglamak amaciyla endüstrinin en ince akıllı telefon tasarımlarından birine yerleştirilmiş inanilmaz tek Optik görsel Sabitleme (OIS) ön kamerası sergiliyor. OIS’li inanilmaz tek 44MP ön kameraya sahip V21, Elektronik görsel Sabitleme (EIS), AI Gece Portresi, Otomatik Göz Odaklama ve çığır açan tek ziya sensörü ile birleştiğinde, sahada ve alan dışında, her vakit dahada net selfieler ve çok kaliteli video klipler çekmek amaciyla tek yazılım-donanım sinerjisi yaratıyor.

Daha fazlası amaciyla vivo.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

  • Güzel Anlara

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir