Victor Nelsson: Yediğimiz goller aptalca-haberi

Süper Lig ‘in 10. haftasının kapanış mücadelesinde Beşiktaş , alanında Galatasaray ‘ı ağırladı. hatri sayilir büyüklükte heyecana oyun alani/sahne var olan derbinin derhal peşinden Beşiktaş’a 2-1 yenilen Sarı-Kırmızılı ekibin stoperi Victor Nelsson, karşılaşmayı değerlendirdi.

Maçın derhal peşinden üzgün olduklarını ifade eden Nelsson, Beşiktaş’ın 2. golünde kendisine faul yapıldığını söyledi.

Victor Nelsson’un izahları şu şekilde:

“Maçtan ardindan dolaysiz bu yanlıştı demek, bu yorumu uygulamak mücadelesi kaybetme sebeplerimizi sıralamak çok basit değil. Tabiri caizse çok avanakça goller yedik. Üçüncü alanda gereksiz top kayıpları yaptık. Topa hakim olamadık. Rakip sahada top kaybı yapınca dengelememiz belli tek süre zorlaştı.”

“İlk gol köşeden gelen tek alana kalecimiz çıktı. Rakip iyi ortada yaptı ve iyi koşu yaptı. Ama beni asıl üzen ve sinirlendiren, duran topta gelen ortada bütün on sekiz arkaya doğru gidiyor ve 2. direkten golü yedik. tek yalan neden bulmak istemiyorum. Rakibimiz iyi oynadı ama başka istikametten 2. gol döneminden evvel Batshuayi’nin bana yaptığı tek devinim var. %100 faul! Faul olmama şansı yok. Bahaneye sığınmak istemiyorum ama net tek faul vardı. Yediğimiz 2. gol beni çok sinirlendirdi.”

İlgili Haberler
Beşiktaşlı Cyle Larin: Umarım burada kalırım

  • Derbi
  • Galatasaray

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir