Vahşice öldürülen Özbek gencin, katilini tıraş ederken çektiği videosu ortaya çıktı-haberi

Geçtiğimiz çarşamba gecesi Side Mahallesi’nde tek sitede alana gelen olayda, otelde danışmada çalışan Akhroljon Khalimov ile komşuları N. T. ve O.K. birlikte içki aldıkları sırada bilinmeyen nedenle münakaşa çıktı. Tartışma, kısa müddette dövüşe dönüştü.

GÖĞSÜNDEN BIÇAKLANDI, HASTANEDE yasamini KAYBETTİ

Khalimov, N.T. tarafından evinin yanında göğsünden bıçaklandı. Çevredekilerin ihbarıyla olay adina sağlık ve zaptiye ekipleri derhal sevk edildi. Ambulansla hususi tek hastaneye kaldırılan Akhroljon Khalimov, doktorların bütün müdahalelerine karşın hayatını kaybetti. Khalimov’un cansız bedeni, otopsi amaciyla Antalya Adli Tıp Kurumu’na gönderildi. zaptiye ekipleri N.T. ve O.K.’yi gözaltına aldı.

ŞÜPHELİ KASTEN ÖLDÜRME SUÇUNDAN TUTUKLANDI

N.T. ve O.K., karakolda yapılan işlemlerinin derhal peşinden Manavgat Adliyesi’ne derhal sevk edildi. Şüphelilerden N.T., ‘kasten öldürme’ suçundan tutuklanırken, O.K. ise adli denetim şartıyla tutuksuz yargılanmak üzere hür bırakıldı.

10 GÜN ÖNCE ÇOCUĞU DÜNYAYA GELMİŞ

Akhroljon Khalimov’un birlikte yaşadığı Endonezyalı arkadaşı Nı Nyoman Nik Somanadi’nin (36) hususi tek hastanede 10 vakit evvel Ömer Ramazan ismini verdikleri tek erkek çocuğu dünyaya geldi. Türkçe ve İngilizce bilmeyen Somanadi, Endonezya konsolosluğunu arayarak bilgi verdiğini ve konsolosluk görevlilerinin perşembe bugünü kendisini ziyarete geldiğini aktardı.

BERABER YAŞADIĞI KADIN: ÜLKEME DÖNECEĞİM

Pandemi hasebiyle Akhroljon Khalimov’un çalışamadığını ve ahenk gösteren ücret olarak güç vaziyette olduklarını söyleyen Somanadi, çok az ve güç konuştuğu Türkçesiyle, “Ben, Erkek çocuğum Ömer Ramazan’ı da alarak ülkeme döneceğim. Konsolosluk bürokratik işlemlerimi halledecek ama tayyare bileti amaciyla yardıma ihtiyacım var” diye konuştu.

“KİMSESİZLER MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEK”

Akhroljon Khalimov’un annesinin çok uzunca vakittir erkek çocuğunu görmediğini, İstanbul’da kaçak olarak yaşayan tek ablası olduğunu onunda hemide Türkiye’de kaçak olarak bulunduğu ayni vakitte da sokağa çıkma kısıtlaması hasebiyle cenazeyi almaya gelemeyeceğini söyleyen Somanadi, “Ablasıyla konuştum. Annesi erkek çocuğunu nihayet tek kez görmek istiyormuş. Ama ahenk gösteren ücret olarak çok perişan durumdalar. eğer Akhroljon Khalimov’un cenazesi Özbekistan‘a gönderilemezse, 15 vakit ardindan burada kimsesizler mezarlığına gömülecek. tek annenin nihayet dileğinin adina getirilmesi amaciyla yetkililerden yardım istiyoruz” dedi.

KATLİLİYLE eş KAREDE

Öte istikametten öldürülen Akhroljon Khalimov ile N.T’nin çok yakın arkadaş oldukları öğrenildi. Pandemi hasebiyle çalışamayan ikilinin sık sık tek araya geldiği öğrenildi. Akhroljon Khalimov, geçen ay saç traşı var olan N.T’nin gsm telefonuyla videosunu çektiği görüntüler alana çıktı. Görüntülerde, evinin ortasında sandalyede oturan N.T’nin çevreninde dolanan Akhroljon Khalimov’un ‘Gerçek Amerikan tıraşı budur’ dediği duyuluyor.

Endonezyalı arkadaşı Nı Nyoman Nik Somanadi’de 12 vakit evvel doğan bebeği Ömer Ramazan’ı Akhroljon Khalimov’un kundaklarken videosunu çekerek yasamsal medyada paylaştığı görüldü. Videoda, bebeğin altını değiştiren Akhroljon Khalimov’un derhal peşinden kundakladığı ve öptüğü görüldü.

Kaynak: İhlas havadis Ajansı

Yayım tarihi
Yaşam olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir