Uruguay Milli Takımı’nın taraftar token projesi Bitci Teknoloji’den-haberi

Türkiye’nin yurtdışına teknoloji ihraç eden markası Bitci Teknoloji, nihayet senelerde spor endüstrisine damga vuran taraftar token projelerine tek yenisini dahada ekliyor. Uruguay Futbol Federasyonu ve dünyanın önde gelen blockchain şirketlerinden Bitci Teknoloji, Uruguay ulusal Futbol Takımı amaciyla tek taraftar token geliştirilmesi ile alakalı iş birliğine gitti. nihayet senelerde beynelmilel organizasyonlarda gösterdiği performansla, dünyanın önde gelen ulusal takımlarından biri olarak gösterilen Uruguay Mili Futbol Takımı, yapılan anlaşma kapsamında futbol dünyasında taraftar token projesine sahip sayılı ulusal takımlardan biri olarak tarihe geçecek.

BİTCİ.COM LOGOSU idman FORMALARINDA YER ALACAK

Bitci Teknoloji’nin kendisinin blockchain platformu Bitcichain üzerinde çalışacak projede, bütün teknik altyapı tekrar Bitci Teknoloji tarafından sağlanacak. Projeye ait detaylar tek sonraki günlerde açıklanacak. Anlaşma kapsamında, Bitci.com logosu, Uruguay ulusal Takımı’nın idman formalarında da yer alacak. Ayrı olarak anlaşma süresi boyunca, Uruguay ulusal Futbol Takımı’nın, blockchain alanındaki tek iş ortağı Bitci Teknoloji olacak.

Son dönemde spor endüstrisinde hızla yaygınlaşan taraftar token projeleri, takımlar ve taraftarlar arasındaki etkileşimi artırma, taraftarlara belli kararlarda laf sahibi olma ve kulübün sağlayacağı avantajlardan yararlanma olanağı sunan kripto varlıklar olarak ifade ediliyor. Bitci Teknoloji tarafından, Uruguay ulusal Futbol Takımı amaciyla geliştirilecek taraftar token’lar da tek istikametten Uruguay taraftarlarının ulusal takımlarıyla etkileşimlerini artırırken, başka istikametten da Uruguay Futbol Federasyonu’na ticari tek istikbal olanağı sunacak.

BİTCİ’NİN KÜRESEL YOLCULUĞU İÇİN ÖNEMLİ BİR ADIM

Konuyla alakalı değerlendirmelerde bulunan Bitci Teknoloji CEO’su onur Altan Tan, böylesine mühim tek projeyi Uruguay Futbol Federasyonu ile yasama geçirmekten hatri sayilir büyüklükte mutluluk dolu olmak duyduklarının altını çizerken, “Bitci Teknoloji olarak, kendisinin geliştirdiğimiz blockchain’imizle Uruguay ulusal Takımı’nın yanında yer almaktan gurur duyuyoruz. Bu iş birliğiyle, yurtdışında Brezilya ulusal Takımı, İspanya ulusal Futbol Takımı, Glasgow Rangers, Wolves, Real Betis ve McLaren’in derhal peşinden 7’nci anlaşmamızı yasama geçiriyoruz. Bu doğrultuda, mevzubahis iş birliğini Bitci Teknoloji’nin küresel yolculuğu amaciyla de çok mühim tek adım olarak görüyoruz. alana koydukları bu kıymetli vizyon amaciyla de başta Uruguay Futbol Federasyonu Başkanı Sayın Ignacio Alonso ve yönetim heyeti Üyeleri’ne teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

BİTCİ’NİN BİZİ SEÇMESİNDEN DOLAYI ÇOK MUTLUYUZ

Uruguay Futbol Federasyonu Başkanı Ignacio Alonso ise, “’Bitci Teknoloji benzeri beynelmilel ve inovatif tek markanın Uruguay Futbol Federasyonu’nu seçmesinden ve şanlı Urugay ulusal Takımı’nın dünyanın en mühim kripto borsalarından biri var olan Bitci.com’u ön plana çıkaracak olmasından dolayı onur ve mutluluk dolu olmak duyuyoruz” ifadelerini kullandı.

Uruguay millî takımı 1930’da düzen eden evvel FIFA hayat Kupası’nı kazanma başarısı göstermiştir. 1950’de bu mutluluğu 2. sefer yaşayan Uruguay, 2010 FIFA hayat Kupası’nda dördüncülük elde etmişti. nihayet olarak Uruguay millî takımı, 43.’sü Arjantin’de düzen eden 2011 Copa America Şampiyonluğu’yla birlikte kupa sayısını 15’e yükseltti. bu erken hayat futbolunda en çok takip edilen ve desteklenen ulusal takımlar arasında bulunan Uruguay’da Galatasaray ’ın kalecisi Fernando Muslera,

Atletico Madrid’li Luis Suárez, José María Giménez ve Lucas Torreira, FC Barcelona’lı Ronald Araújo, Real Madridli Fede Valverde, Valencia’lı Maxi Gómez, Cagliari’li Nahitan Nández benzeri isimler yer alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir