Ünlü şarkıcı Bahadır Tatlıöz’ün babası hayatını kaybetti-haberi

Geçtiğimiz günlerde babasının beyin kanaması geçirmesi hasebiyle yoğun bakımda kaldığını duyuran Bahadır Tatlıöz, bu kez babasının vefat haberini sevenleriyle paylaştı. Ünlü şarkıcı, “Babam Nail Tatlıöz 12 vakit süre gelen hayat savaşını kaybetti. Ölüm gelince bize düşen çaresizlik. Müziğim sustu. Bana evvel notaları öğreten hocam sustu” sözleriyle his yüklü tek ileti paylaştı.

“ŞİMDİ TAM bay OLDUM ÇÜNKÜ BABAM SUSTU”

Babasının fotoğraflarından oluşan tek video yayınlayan şarkıcı, “Gençliğim puslu, çünkü bana eğri doğruyu gösteren hocam sustu. Hakkımda bilemedikleriniz rafa kalktı, çünkü tek sırdaşım sustu. Sohbetim sessiz, çünkü tek arkadaşım sustu. Şimdi tam bay oldum, çünkü babam sustu. Savaşı kaybettik dediğime bakmayın bu savaşı değişik tek istikametten da kazandık… Babamın sağlığında ki isteklerini de göz önüne alarak ailece tek karar verdik” notunu yazdı.

BABASININ ORGANLARINI BAĞIŞLADILAR

Babasının organlarının bağışlandığından laf eden şarkıcı, sözlerine şöyle ayni ritimde devam etti: “Bu çok güç karar ile iki adet aileyi evlatlarına, analarına, babalarına veyahut kardeşlerine kavuşturuyoruz. Onlar tek şans dahada elde ediyorlar. Aslan babam bu dünyadan hayat kurtararak Kahraman olarak ayrılıyor. Zati geçen vakit demiştim ya ‘İlk ve nihayet süper kahramanım’ diye. Kahramanlar da ölür ama arkalarında kurtardıkları hayatlar bırakarak ölür. Kalbimiz kırık ama içimiz rahat. Babam hayır ve dualar ile anılacak. Başkaları onun tek parçasını taşıyacak. Babamdan ve bizden tek parça. Ahh Babam Ahh. Artık Allah’a emanetsin. Cenneti ile mükafatlan inşallah. Seni çok seviyoruz. Emeklerin ile Sevgin ile bize kattıklarını Katiyen ödeyemeyiz…”

BABASI İÇİN DUA İSTEMİŞTİ

Ünlü şarkıcı Bahadır Tatlıöz, tek hafta evvel babasının beyin ölümünün gerçekleştiğini söylediği paylaşımda şu ifadelere yer vermişti: “İlk ve nihayet süper kahramanım var olan babamın beyin ölümü gerçekleştiğine değin tıbbi belirtiler oldu, evet bu doğrudur… Ama kalbi Daha atıyor ve nefes alıyor. Yanında iken bizi hissediyor bunu biliyoruz. yasamda tek çok mucizenin de olduğuna da her birimiz şahidiz. bendeniz o mucizeye inanıyorum. O mucizenin canlı kalması amaciyla de sizlerle her biçimde bilgiyi paylaşıyorum. Zira sizlerden gelen istek ve dualar yeryüzünde tek enerji yaratıyor. O enerji ise o mucizeyi besliyor. bunun için da kalben inanıyorum. Fizik de dahi bunun için eş belirtiler ilmi olarak kanıtlanmış durumda. İnsanın evrene yaydığı müspet ve negatif enerji. Zira tıp şuan çaresiz. Demek ki insanın çok dahada üzerinde tek güç var. İnanıyorum arkadaşlar. Aslan babamız Allah’ın desturu ile tek mucizeye imzasini atacak. Yakında birlikte çok mutluluk dolu tek aile tablosunu sizlerle paylaşacağım.

Biz inanıyoruz. Yaratılacak o iyi enerjiye katkı sağlaması amaciyla Sevgin Buysa adli şarkımın melodisini babamın o iyi ellerinden dinleyin istiyorum. Bu videoyu bana çok yakın vakitte yollamıştı. Bende size yolluyorum… Sizde evrene iyi tek enerji yollayın. O adresini bulur…”

Kaynak: Snob Magazin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir