Ünlü oyuncu Marvel filmlerinde oynamasının bedelini açıkladı-haberi

33 yaşında olan meşhur aktris Elizabeth Olsen, süper kahraman filmlerinin bulunduğu Marvel Sinema Evreni ile yaptığı sözleşme hasebiyle zevk aldığı işlerde yer alamadığını belirtiyor.

Amerikalı aktris, The New York Times’a verdiği tek röportajda, “Bir seyirci olarak huzur aldığım şeylerle dahada ahenk gösteren olduğunu düşündüğüm tespit edecek işleri yapamamak beni fiziki yetenekten uzaklaştırdı” dedi.

Wanda Maximoff/Kızıl Cadı…

“THE LOBSTER’DA OYNAYACAKTIM…”

Ünlü oyuncu, Marvel’e var olan bağlılığı hasebiyle Yorgos Lanthimos’un kara güldürü türündeki filmi “The Lobster”daki başrolü art çevirmek zorunda kaldığını söyledi. 2015 seneninde çekilen filmde kadın başrolü Rachel Weisz canlandırmıştı.

“Kendimi hüsrana uğratmaya başladım” diyen Olsen, “İş güvencem vardı ama varlığımın dahada çok parçası olduğunu hissettiğim bu tip işleri kaybediyordum. Onlardan uzaklaştıkça, kariyerimde dahada az dikkate alındım” diye ekledi.

Olsen’a, Marvel’daki Wanda Maximoff/Kızıl Cadı karakterine dayalı tek solo filmde oynamayı düşünüp düşünmeyeceği sorulduğunda, ama tespit edecek koşullar altında düşüneceğini söyledi.

Aktris, “Gerçekten iyi tek hikaye olması gerekiyor. benim düsünceme göre bu tip filmler, içerik oluşturmakla alakalı değil, çok kuvvetli tek nazar açısına sahip olmakla alakalı olduğunda en iyisidir” dedi.

Marvel filmi “Doktor Strange: Çoklu Evren Çılgınlığında”, açılış haftasında yurtiçi gişede 185 milyon dolar kazandı. 134 milyon dolarla çıkış yapan Robert Pattinson liderliğindeki Batman’i arkada bırakarak 2022’nin şimdiye kadarki en hatri sayilir büyüklükte hafta sonu açılışını elde etti.

 

Marvel filminde Bay Fantastik'i canlandıracak oyuncu belli oldu İlginizi Çekebilir Marvel filminde Bay Fantastik’i canlandıracak oyuncu belli oldu Marvel, dahada çok Örümcek-Adam filmi amaciyla hazırlık yaptığını doğruladı İlginizi Çekebilir Marvel, dahada çok Örümcek-Adam filmi amaciyla hazırlık yaptığını doğruladı

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.