Ünlü model evini 40 milyon dolara satışa çıkardı-haberi

Sports Illustrated dergisinin kapağında 1980’lerden 2000’lere civarindan kendisine sık sık yer bulan 58 yaşında olan Avustralyalı model Elle Macpherson, göz kamaştırıcı evini satışa sundu.

Macpherson’ın evi, 6920 m2’lik tek alana sahip. Altı yatak odalı malikâne, Miami merkezli mimar Chad Oppenheim tarafından 2017 seneninde yenilenmişti.

Tesiste Ayrı olarak mermer tezgahlar bulunan geniş, şuurlu tek mutfak ve geniş tek aş odası bulunmakta.

Malikâne; açık alan, hatri sayilir büyüklükte tek yüzme havuzuna; meşe, limon, portakal ve mango ağaçlarına sahip geniş, bakımlı bahçelerle çevrili rahatlatıcı tek alana sahip.

Macpherson, malikâneyi satın alma kararı ile alakalı dahada evvel Architectural Digest’e şunları söylemişti: “Burası aklımdakinden çok değişik ama yasamda açık yürekli ve açık fikirli olmaya inanıyorum ve bu alan ve konum net doğru geldi.”

Macpherson, malikânenin kendini evdeymiş benzeri hissettirdiğini de belirtmişti.

Evi aldıktan ardindan meşhur model; odaları minimal, mübalağasız mobilyalarla dekore etmiş, duvarlarını pahalı zanaat eserleriyle süslemişti.

Macpherson dekorasyonla ilgili; “Evin iddiasız, zahmetsiz ve eğlenceli hissettirmesini istedim. Ama tekrar de özenilmiş olduğunu göstermeliydi. dahada az, dahada fazladır, ama aynı zamanda dahada zorlayıcı olabilir. düzen ve düzen etme gerektirdi” demişti.

Şimdi ise meşhur model 2018’de 11 milyon dolara aldığı evi, 40 milyon dolara (yaklaşık 560 milyon lira) satışa çıkardı.

Jeffrey Epstein'ın sahip olduğu ada 125 milyon dolara satışa çıkarıldı İlginizi Çekebilir Jeffrey Epstein’ın sahip olduğu ada 125 milyon dolara satışa çıkarıldı Weeknd, Los Angeles'taki çatı katını 22,5 milyon dolara satışa çıkardı İlginizi Çekebilir Weeknd, Los Angeles’taki çatı katını 22,5 milyon dolara satışa çıkardı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir