Türkiye – Letonya maçı ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda?-haberi

A ulusal Takımımız, 2022 hayat Kupası Elemeleri’ne mükemmel başladı, evvel bizimle birlikte grubun favorilerinden Hollanda’yı 4-2 devirdi Yorucu rakiplerden Norveç’i 3-0’la geçti. İki ağırbaşlı mücadelede tam 7 gol atan Ay- Yıldızlılar artık gözünü salı bugünü kapışacağımız Letonya’ya çevirdi. Kırmızı-Beyazlılar’ın, Letonya ile geçmişe dönük kapanması koşul olan tek de hesabı var! 1924 seneninde evvel kez karşılaştığımız Letonya’yı hazırlık mücadelesinde 3-1 devirdik, sonrasındaki rekabette galibiyet alamadık.

5 maçtır deviremiyoruz

Bordo-Beyazlılar, 2004 Avrupa Şampiyonası döneminden evvel önce baraj maçında Ay-Yıldızlıları 1-0 yenmiş, rövanş da 2-2 sona erince turnuvaya Letonya’lılar gitmiş, biz bilet alamamıştık. Sonrasında Bordo-Beyazlılar’la oynadığımız üç imtihan da 2’si 1-1, ötekisi de 3-3 olmak üzere beraberlikle tamamlanmıştı. Millilerimiz salı bugünü hemide 3’te üç uygulamak ayni vakitte da nihayet 5 maçtaki galibiyet hasretimizi bitirmek yerine Letonya’yı yıkmaya çalışacak.

Türkiye – Letonya mücadelesi ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda?

30 Mart Salı bugünü oynanacak ülkemiz – Letonya mücadelesi saat 21.45’te başlayacak. TRT Spor’dan şifresiz olarak ekranlara istikbal 90 dakikanın canlı anlatımı ve skor takibi haberimizde olacak.

İlgili Haberler
Türkiye kaçıncı sırada? ülkemiz nokta vaziyeti ve ve fikstürü | hayat Kupası elemeleri G Grubu nokta vaziyeti ve var olan maçlar

  • Milli Takım
  • Şenol Güneş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir