Turkcell GranFondo Yol Bisiklet Yarışı İstanbul'da başlıyor-haberi

Turkcell GranFondo Serisi’nin ikincisi İstanbul’da başlatıyor. Türk bisikletinde tertemiz tek heyecan katan serinin açılış yarışı 12 Haziran sektör bugünü Beykoz’da yapılacak. Beykoz Belediyesi’nin önünden verilecek startta bulunan bisikletçiler ‘Barış amaciyla Pedallayacak.’ Yarıştan ele geçirilecek gelirle bütün yeryüzünde harp mağduru var olan çocuklar amaciyla fon oluşturulacak. İstanbul’daki bisiklet yarisi şölenine katılmak istek eden bisikletçiler ‘Turkcell GranFondo Serisi’ uygulaması veyahut internet sitesi üzerinden kayıtlarını yapabilecekler.

KISA PARKUR 40 KM, uzunca PARKUR 82 KM

Geçen sene İstanbul’da düzen eden evvel granfondo yollar bisiklet yarisi yarışı unvanını elde eden Turkcell GranFondo İstanbul, bu sene da 40 km’lik kısa ve 82 km’lik uzunca parkurdan oluşacak. mücadele vermeye İstanbul Boğazı’nın eşsiz manzarasında başlayacak var olan türk mali ve yabancı iki bin bisikletçi, Yoros Kalesi, Anadolu Kavağı ve Polonezköy benzeri İstanbul’un tarihi ve doğal güzellikleri arasında tek rota izleyerek tekrar Beykoz’daki bitiş noktasına gelecekler. 

YARIŞ ÖNCESİ BİSİKLET ŞÖLENİ 

Organizasyon öncesi ‘Bisiklet Festivali’ne de ev sahipliği yapılacak. Beykoz sahilinde 10-12 Haziran tarihleri arasında gerçekleştirilecek festivale bütün bisiklet yarisi paydaşları da müsterek olacak. 

DHA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.