Trabzonspor'un Alexander Sörloth için teklifi ortaya çıktı-haberi

Trabzonspor sezon başında 20 milyon Euro’ya Alman ekibi Leipzig’e sattığı gol kralı futbolcusu Alexander Sörloth’u almak amaciyla resmi girişimlerini sürdürüyor. Sabah’ın haberine göre; Bordo-mavili takim vergilerle birlikte 4.4 milyon avro (vergiler düştüğünde ise 2.7 milyon Euro) alan Norveçli oyuncu amaciyla 1.5 milyon avro artı 500 bin avro bonus önerisi yaptı. Karadeniz ekibi, oyuncunun ücret farkının ise Leipzig takimi tarafından ödenmesini istek etti.

İlgili Haberler
Trabzonspor Uğurcan amaciyla 20 milyon avro istiyor

LEİPZİG’DEN AYRILMASI vakit MESELESİ

Trabzonspor’un bu önerinini düşünmek amaciyla süre istek eden Sörloth’un, Leipzig kulübünden ayrılmasına kati gözüyle bakılırken, hangi ülkede futbol yaşantısına ayni ritimde devam edeceğine ise Daha karar vermediği öğrenildi.

AİLESİ TRABZON’U İSTİYOR

Bu arada yıldız futbolcunun serisinin ise tekrar Trabzonspor’da oynamasını istediği ve dahada kuvvetli tek şekilde Avrupa’ya dönebileceğini Sörloth’a ilettiği öğrenildi. 25 yaşında olan oyuncu, 2019-2020 sezonlarinda Trabzonspor forması ile Süper Lig’de 24 sefer ağları havalandırırken gol krallığını da kazanmıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir