Trabzonspor Yönetimi'nden ayrılan Sertaç Güven'den açıklama-haberi

Trabzonspor ‘da reis Ahmet Ağaoğlu’nun tertemiz asama yönetim ekibinde yer almayan Sertaç güven yasamsal medya hesabı üzerinden izahta bulundu. yönetim dışında olmasının hiçbir farkı olmadığını ve gerektiği halde Bordo-Mavililer’e hizmet etmeye ayni ritimde devam edeceğini ifade eden güven şu ifadeleri kullandı:

“Değerli Trabzonspor Camiasına; yönetim kurulunda bulunduğum süre içinde tek Trabzonsporlunun camiaya nasıl hizmet etmesi gerekiyorsa, en içten duygularımla, profesyonelce bu görevi adina getirmeye çalıştım. tek gayem Trabzonspor’u en iyi şekilde temsil etmek, dogruluk ettiği noktalara taşımak ve camiamızla bütünleşmek oldu. 

Bu süre içinde yaptığım seyahatlerde, Edirne’den Yalova’ya Urfa’ya; Paris’ten Moskova’ya, Dubai’ye, her gittiğim yerde taraftarımızla tek araya geldim, çaylarını içtim, heyecanlarını özlemlerini paylaştım. Şahsi olarak yaptığım ve yapmaya ayni ritimde devam edeceğim bütün etkinliklerde kulübümüzün ve ülkemizin geleceği çocuklarımızı, gençlerimizi amaç aldım. 

Şampiyonluk yolunda göreve ayni ritimde devam edecek var olan ve bayrağı devralacak var olan yönetici arkadaşlarımıza bütün kalbimle başarılar diliyorum. yönetim dışında olmanın hiçbir farkının olmadığını göstereceğim bu süreçte, üzerime düşecek var olan her biçimde Parasal içsel görevi yapmaya hazırım. nihayetinde Trabzonspor’umuzun kazanacağı bu yolda emin adımlarla yürümeye, ugras etmeye ve gerekiyorsa dövüş etmeye devam!”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.