Trabzonspor taraftarı, Başakşehir maçı için gişelere koştu-haberi

Spor Toto Süper Lig ’de 2021-22 sezonunun evvel yarısında aldığı galibiyetlerle şampiyonluğa koşar adım giden Trabzonspor ’un taraftarları, ligin 3. esnasında bulunan Medipol Başakşehir maçına hatri sayilir büyüklükte alaka gösteriyor. Bordo mavili taraftarlar, evvel yarının Trabzon’da gerçekleşecek nihayet düellosunu izlemek amaciyla sabahın acele saatlerinde gişeler önünde kuyruk oluşturdu.  

3 SAAT İÇİNDE YÜZDE 67’Sİ SATILDI

25 Aralık Cumartesi bugünü saat 19.00’da Medical Park Stadyumu’nda gerçekleşecek karşılaşma amaciyla erken 11.00’de satışa sunulan biletlerin yüzde 67’si üç saat içinde tükendi. 

‘BU sene O SENE’

Bilet almak amaciyla sırada bekleyen Fatmagül Gedikli, “Eşimle birlikte Samsun’da görev yapıyoruz. Sırf Trabzonspor’un maçını izlemek amaciyla Samsun’dan buraya geldik. Bilet almak amaciyla bekliyoruz. Bu sene çok iyi gidiyoruz” dedi.

Sabahın acele saatinde bilet almaya geldiğini ama kalabalık olduğu amaciyla bilet alamadığını söyleyen Erkan Gülcan, “Öğle istirahatinde tekrar geldim, tekrar kalabalık var. Takıma, hocaya, başkana inanıyorum. Bu sene şampiyon olacağız. Taraftar da takımın yanında olduğu sürece bu işi sonuçlandıracağız. Bu senenin o sene olduğuna içtenlikle inanıyorum” diye konuştu.

Bilet kuyruğundaki taraftarlarda Celal Ekşi de, “Takımımızı destekleyeceğiz ve bu sene şampiyon olacağız. Her mücadelede olduğu benzeri bu mücadelede da takımımızı yalnız bırakmıyoruz. Bu mücadelede da hocamız ve takımımızla beraberiz” ifadelerini kullandı.

DHA

  • futbol
  • maç

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir