TMSF, Sürat Kargo ve Sürat Lojistik’i satışa çıkardı! İhale 28 Temmuz’da İstanbul’da yapılacak-haberi

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF), kayyım olarak içindeki hız Kargo ve hız Lojistik Ticari ve İktisadi Bütünlüğü ile Nurkay Makina Ticari ve İktisadi Bütünlüğü’nü satışa çıkardı.

İHALE 28 TEMMUZ’DA İSTANBUL’DA YAPILACAK

Resmi Gazete’nin bugünkü sayısında yayımlanan ilana göre, 32.5 milyon muhammen bedel üzerinden ihale edilecek hız Kargo ve hız Lojistik Ticari ve İktisadi Bütünlüğü amaciyla 27 Temmuz’a civarindan öneri verilebilecek. İhale, 28 Temmuz’da İstanbul’da yapılacak.

NURKAY MAKİNA DA SATIŞA ÇIKARILDI

Aynı gazetede bulunan başka ilana göre, Nurkay Makina Ticari ve İktisadi Bütünlüğü, 15.8 milyon Lira muhammen bedel üzerinden üç Ağustos’ta yapılacak ihale yoluyla satışa çıkarıldı. Nurkay Makina Ticari ve İktisadi Bütünlüğü, Sakarya/Akyazı kazasinda gayrimenkuller, fabrika binası ve fabrikada bulunan makine, ekipman, demirbaş ve otomobiller ile stoklar, Türk Patent ve Marka müessesesi nezdindeki marka ve endüstriyel tasarım haklarından oluşuyor.

İHALEYE KOMANDİT ŞİRKETLER KATILABİLECEK

Sürat Lojistik Ticari ve İktisadi Bütünlüğü ihalesine, AŞ, limited şirket veyahut anaparası paylara bölünmüş komandit şirketler katılabilecek. Her iki ihaleye, direk veyahut endirekt olarak yönetim, denetim veyahut denetimi aynı gruba ait var olan çok sayida tüzel kişi, tek grup yerine ihale sürecine direk veyahut endirekt olarak katılamayacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir