TFF ceza yağdıracak! Beşiktaş stadında koridorları inleten kavganın net görüntüleri ortaya çıktı-haberi

Karagümrük Beşiktaş maçının skorundan çok Bir gün evvel akşam yaşanan dövüş gündemde yer etti. İki kıyı kulübe karşılaşmanın bitimiyle birbirine girdi. alan içinde olay tek müddetliğine yatışsa da soyunma odalarına gidilirken gerilim yükseldi. Küfürleşmenin derhal peşinden gerilim fiziki müdahalelere vardı. İki takımın antrenörleri ve futbolcuları birbirine girdi. olay karakola civarindan taşındı.

GHEZZAL’IN MENAJERİNE GÖZALTI

Beşiktaşlı futbolcu Rachid Ghezzal’ın menajeri Hakan Korkmaz ve Karagümrük’ün Senegalli futbolcusu Alassane Ndao, takım otobüslerinin bulunduğu alanda karşı karşıya geldi. İddiaya göre ikili arasındaki münakaşa dövüşe dönüştü. Çıkan arbede sonrası menajer Hakan Korkmaz İstanbul güvenlik Müdürlüğü Spor Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından gözaltına alındı. Korkmaz sonrasında hür bırakıldı.

SERT CEZALAR YOLDA

Sergen Yalçın’ın da yaşanan arbedede arada kaldığı aktarıldı. Kavganın dahil kismina dahil olmak istek eden harp Tosun’u da takim personeli sakinleştirdi. İki tarafın da birbirine argo ettiği, hücum yaptığı görüntülerle ispatlandı. TFF’nin bu görüntüler üstüne harekete geçtiği ve kati cezaların yolda olduğu bildirildi.

Yayım tarihi
Spor olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir