Tamer Karadağlı ifade verdi-haberi

Oyuncu Tamer Karadağlı, tek müddettir aşk hayatıyla gündemde. 24 yaşında olan Iraz Yıldız ile ilişkisi süre gelen 54 yaşında olan Tamer Karadağlı’nın aşk pozu gündeme bomba benzeri düşmüştü.

SAVCILIĞA BAŞVURDULAR

Tamer Karadağlı sevgilisi Iraz Yıldız ile savcılığa başvurdu. İkili, yasamsal medyada eleştiri yağmuruna tutulduklarını, sinkaflı küfürlerle hakarete uğradıklarını belirterek çok sayida kullanıcıyı ihbar etti.

TALİMATLA İFADE VERDİ

Savcılık, Instagram hesabı üzerinden yorum yapan Özcan D.’nin yaptığı yorumlarda perişan laf ve cinsel taciz suçlarını işlediğini belirterek Özcan D. ile alakalı dava açtı.

Antalya 27. Asliye karar Mahkemesi de İstanbul’da yaşayan şikayetçi Tamer Karadağlı’nın ifadesinin yönerge yoluyla alınmasına karar verdi.

Tamer Karadağlı bu erken avukatı ile ifadesini saglamak üzere İstanbul Asliye karar Mahkemesi’ne gitti. Şikayetçi olarak ifade veren Karadağlı, “Sanıktan şikayetçiyim, cezalandırılmasını istiyorum” dedi.

Karadağlı’nın ifadesinin, Antalya’daki mahkemeye gönderilmesine karar verildi.

“HUKUKİ HAKKIMI KULLANDIM”

Tamer Karadağlı duruşma sonrası “Şikayetçiyim. yasamsal medya üzerinden perişan laf ve argo edildi bendeniz de sorumlu tek yurttaş olarak hukuki hakkımı kullandım” diyerek adliyeden ayrıldı.

Devlet Bahçeli'den Tamer Karadağlı'ya kutlama telefonu İlginizi Çekebilir Devlet Bahçeli’den Tamer Karadağlı’ya kutlama telefonu Tamer Karadağlı'dan yıllar ardindan gelen itiraf İlginizi Çekebilir Tamer Karadağlı’dan yıllar ardindan gelen itiraf

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.