Takipçilerini ti’ye alan Farah Zeynep Abdullah’a tepki yağdı-haberi

TRT ekranlarının iddialı dizisi Masumlar Apartmanı ile seyirci karşısına çıkan Farah Zeynep Abdullah, oyunculuk performansı ile nihayet dönemlerin en beğenilen oyuncuları arasında yer alıyor. Kariyerinin yanı sıra hususi hayatıyla da sık sık gündeme gelen iyi oyuncu, yasamsal medyadaki paylaşımlarıyla da dikkatleri üstüne çekiyor.

TAKİPÇİLERİ TEPKİ GÖSTERDİ

Farah Zeynep Abdullah, nihayet olarak yasamsal medya platformu Twitter üzerinden yaptığı paylaşımla kullanıcıların reaksiyonunu çekti. Twitter üzerinden, “2021’de imzalı fotograf soran var” diyerek takipçilerinden gelen imzalı resim isteğini ti’ye alan Farah Zeynep, kısa müddette yüzlerce yorumla eleştiri oklarının hedefi oldu. Kullanıcılar, meşhur oyuncunun paylaşımı üstüne “2021’de bunu söyleyebilecek ego var” şeklindeki yorumlarla tepkilerini gösterdi.

“NASIL YAZDIĞIMA BİLE laf EDİLİYOR”

Öte istikametten Farah Zeynep, geçtiğimiz günlerde imla hataları hasebiyle eleştirildiği amaciyla de “Nasıl yazdığıma dahi laf ediliyor. Virgül koy, öyle yap, şöyle yap. Yazdığım benzeri yazmayı seçenek ediyorum. Demek ki öyle yazıyorum, yeter da en yaygın hastalık” şeklinde paylaşım yapmıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir