Survivor’dan elenen Melis, takım arkadaşı İsmail Balaban’a sitem etti-haberi

Survivor 2021’den en nihayet ayrılan Melis Sezer, yarışmaya veda ettikten ardindan evvel röportajını verdi. Takım arkadaşlarından İsmail Balaban’a sitem eden Melis, şampiyonluk adayının gönüllüler takımındaki Poyraz olduğunu söyledi.

“BUNDAN ardindan DOKUNULMAZLIKLARA ASILSINLAR”

Ünlüler takımından laf eden Melis, “Ben elendikten ardindan takımda dört kişi kaldı. Hepsi birbirinden iyi oyuncular. Çok çok farklık olacağını düşünmüyorum. Bundan ardindan ağırbaşlı manada bütün dokunulmazlık oyunlarına asılmalarını beklerim”

“KENDİMİ ÜSTÜN GÖRDÜĞÜM İNSANLARDAN ÖNCE ELENMEK BENİ ÜZDÜ”

Erken elenmenin kendisini üzdüğünü söyleyen Melis, “Gönüllüler takımında performans olarak değerlendirdiğimde kendimi dahada faik gördüğüm ani çok kişi vardı. Onlardan evvel elenmek beni üzdü. Karşı takımı eleyemememiz Tamamiyle bizim hatamız. Bu sorumluluğu üzerime de alıyorum. tek yerlerde demek ki bendeniz de sayılarımı alamadım ki dokunulmazlık oyununu kaybettik” ifadelerini kullandı.

“İSMAİL, POYRAZ VE BERKAY FİNALİST OLABİLİR”

Gönlündeki şampiyonluk adayının gönüllüler takımından olduğunu belirten Melis, şu ifadeleri kullandı: “İsmail Balaban olabilir. İyi tek sporcu, şampiyonluğun yakışacağını düşünüyorum. Oldukça hırslı, Katiyen mücadeleyi bırakmayacaktır. Karşı takımdan da Poyraz oldukça hırslı, SMS’lerde gördüğüm kadarıyla milletçe tarafından da seviliyor. Berkay’ı da finalist adayı olarak görüyorum.

“İSMAİL SMS’İMİN DÜŞÜK OLMASINI BİLMESİNE RAĞMEN BENİ POTAYA KOYDU”

Elenmesiyle alakalı İsmail Balaban’a sitem eden Melis Sezer sözlerine şöyle ayni ritimde devam etti: “İsmail beni adımı adil olması açısından söylediğini belirtti. Ne, ne civarindan adil bilemiyorum. Merve potada olduğu amaciyla beni de potaya koymak neye göre adil? Bizi mi çarpıştırmak istedi, anlayabilmiş değilim. Benim SMS’imin düşük olma olasiligini biliyordu.

“İLK POTAMDAN ÇIKAMADIM”

İsmail, Batuhan ve bendeniz iyi anlaşıyorduk. Beni kaybetmek onlar amaciyla mühim olsaydı yerime potaya SMS’i çok olduğu amaciyla Batuhan’ı koyabilirdi. Bunu yapmayı seçenek etmedi ve bendeniz de evvel potamdan çıkamadım. tek şeyleri olasılık edip dahi bile yapması beni üzdü. Potaya girdiğimde eleneceğimi hissetmiştim. bunun için kendimi Katiyen hazırlayamazdım. Çok üzüldüm, evvel başta tek şeyleri ifade edemedim, boğazımın düğümlendiğini hissettim. Oradaki düşüncelerimi ifade etmeye çalışırken dahi perişan hissediyorum. Veda her vakit güç olmuştur. İlk düşündüğüm şey başarısız sezmek oldu. belli tek süre düşününce aklıma evvel gelen ise ‘elimden geleni yaptım, hiçbir yerde pişmanlık duymuyorum, keşke dediğim tek şey yok’. Elendikten ardindan Acun Bey’in hakkımda söyledikleri çok hoşuma gitti. eğer burada iz bırakabildiysem ne mutluluk dolu bana. Herkese teşekkür ediyorum. Bu civarindan hafta yarıştım, mutluyum.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir