Survivor’da yarışmacılar yiyecek sakladı! Acun Ilıcalı, 5 ismin cezasını kesti-haberi

TV8 ekranlarının hatri sayilir büyüklükte tek alakayla izlenen yarışma programı Survivor 2021’de kaide ihlalleri yapıldı. Bir takım yarışmacıların yasak olmasına karşın saklıca aş gizledikleri alana çıktı.

“YARIŞMACILAR KURALLARIMIZI DELDİ”

Eleme konseyinde konuşan Acun Ilıcalı, “Ummadığımız ve üzüldüğümüz tek gelişme oldu. Eşitlik ilkesinin bozulduğunu ve olasılık etmediğimiz gelişmeler olduğunu öğrendik. Survivor birinci planda yarışmacılara duyduğumuz güven üstüne kurulu. Biz zabita dedektifi benzeri yarışmacılarımızın peşine düşmüyoruz. ama kurallarımız var ve bunların Bir takım yarışmacılar tarafından delindiğini gördük. Aleyna Kalaycıoğlu ve Aleyna Çalışkan yarışma kaideleri dışında Bir takım maddeler saglamak ettiler. Bunları da sakladılar” dedi.

YARIŞMACILAR SUÇLARINI onay ETTİ

Yemek gizlediğini onay eden Aleyna Kalaycıoğlu, “Açlık psikolojisiyle bunu saglamak ettim ve sakladım. Çok pişmanım. Yapılmaması gerektiğini farkındayım. Herkesten özür dilerim” ifadelerini kullandı. Aleyna Çalışkan ise “Özür dileriz aşırı pişmanız. Öyle tek coskuyla yapmıştık. tek dahada Katiyen olmayacak” dedi.

“BUNUN SONUÇLARI OLACAK”

Acun, kaide ihlali yapan başka yarışmacının ise İlayda olduğunu açıklayarak, “Sen Hanzade’ye tek yiyecek veriyorsun oyundan önce. Hanzade de bunu alıyor. Bunlar kaide ihlali olarak görüyoruz ve neticeleri olacak” şeklinde konuştu.

“BİR ŞEYE YELTENDİM ELİME YÜZÜME BULAŞTIRDIM”

Survivor ünlüler takımından Batuhan’ın ise gördüğü tek içeceği çantasına atarak gizlediği alana çıktı. Olayı onay eden Batuhan, “Aslında bu vaziyete düşmek utanç verici. üç aydır buradayız ve evvel kez bunun için yeltendim. Elime yüzüme bulaştırdım. tek içecek gördüm ve çantama attım. Ama ne olduğunu bilmiyordum türünün. Çantamı atmıştım ve bulunmuş” izahını yaptı.

“3’ER ÖDÜLDEN YARARLANMAYACAKLAR”

Gizli yiyecek saglamak edenlerin cezalarını açıklama eden Ilıcalı şunları söyledi: “Fırsat eşitsizliği ve başka yarışmacılara karşı avantaj sağladığı amaciyla yaptırım uygulamak zorundayız. Aleyna Kalaycıoğlu ve Aleyna Çalışkan, İlayda Hanzade ve Batuhan hepiniz üçer ödülden yararlanamayacaksınız”

“KENDİMİ TOPARLAYAMAM”

Ilıcalı’nın verdiği cezaya en kati reaksiyon suçunu onay eden Batuhan’dan geldi. Batuhan, “Bu bana haksızlık. Bu çok ağır tek karar. üç mükafat çok ağır. tek içecek sebebinden bu olmaz. üç mükafat ne demek. Zati vaziyetim ağır ve çok açım. Toparlayamam kendimi artık. tek kez dahada olsa eleyin beni” sözleriyle karara reaksiyon gösterdi.

“BİZİ SUÇLU ÇIKARACAKSIN, bendeniz BUNU UYARIYLA GEÇMEM”

Batuhan’ın sözlerine sinirlenen Acun Ilıcalı ise sözleri şu şekilde ayni ritimde devam etti: “Şans yapıtı haberimiz oluyor ve öğreniyoruz. Az kaldı biz suçlu çıkacağız. Yiyecek veya içecek saglamak ediyorlarsa bunu seyircimizle paylaşmak zorundayız. Biz bunu görmeseydik siz başka yarışmacılara karşı avantaj elde edecektiniz. Bu bizim çok katı kuralımız. kaide dışı yiyecek içecek saglamak etmişsiniz. bendeniz bunu uyarıyla geçmem.”

Yayım tarihi
Magazin olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir