Survivor 2021’e veda eden yarışmacı belli oldu-haberi

Survivor Türkiye’de onuncu hafta iki dokunulmazlık oyununu da gönüllüler kaybetmişti. bu sebeple iki ada konseyinde üç eleme adayı çıkardılar. Survivor’daki evvel ada konseyinde Öykü yumuşak başlı ile Hanzade’nin isimleri aynı sayıda yazılınca ikisi de potaya girmişti. İkinci ada konseyinde ise ismi en çok yazılan Aleyna Çalışkan, haftanın 3. eleme adayı oldu. milletçe oylamasına göre gönüllüler takımı SMS birincisi var olan Ayşe ise Dora’nın ismini verdi.

SURVIVOR MACERASI az SÜRDÜ

Survivor 2021’de onuncu hafta elemeye var olan Öykü Uysal, Hanzade, Dora ve Aleyna Çalışkan arasında SMS oylamasında asgari reyi alan yarışmacı elendi. Acun Ilıcalı, Survivor’dan elenen yarışmacının Öykü yumuşak başlı olduğunu açıkladı.

“RÜYADAN acele UYANDIM”

Survivor’a geçtiğimiz haftalarda dahil var olan Öykü Uysal, veda konuşmasında “Konuşmak çok zor. Geç geldim acele gidiyorum. Burası düş ettiğim tek yerdi. Bu civarindan alışmışken bu civarindan acele veda çok üzdü. Sahiden çok üzgünüm. düşten acele uyandım” ifadelerini kullandı.

Acun Ilıcalı ise Öykü yumuşak başlı amaciyla “Bence de buraya alışmıştın ve iyi de gidiyordun. Yarışmanın da tek kaidesi var her hafta biri gitmek zorunda” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir