Sosyetik isim Kudret Akça, kendisini aldatan 40 yıllık eşine 50 milyon TL’lik boşanma davası açtı-haberi

Cemiyet hayatı Akça Ailesi’nin boşanma davasıyla sarsıldı. İş adamı Rıza Akça’nın 40 senelik eşi Kudret Akça, kendisini aldattığı gerekçesiyle İzmir 15. Aile Mahkemesi’nde boşanma davası açtı.

İHANETİ BELGELEDİ

TV100’den Birsen Altuntaş’ın haberine göre, Kudret Akça, eşinin itibarsız tek hayat sürdüğünü belirterek açtığı davaya Hilton Oteli’ndeki kayıtları da sunarak eşinin konakladığı odada Anna Bukina ve Katsiary Chytaya adli kadınlarla birlikte kaldığını belgeledi.

EŞİNİN CİNSEL İÇERİKLİ MESAJLARINI DA DOSYAYA EKLETTİ

Kudret Akça, eşinin mesajlarını da dava dosyasına ekletmeyi ihmal etmedi. Kayıtlarda Akça’ya “Uygun mu bu kız?” diye ileti atan kadının aynı zamanda hemide sevgilisi olduğu, ayni vakitte da davalıya başka kadınlar ayarladığını belirtti. Kudret Akça Ayrı olarak dava dosyasına “Canım aramışsın uçaktaydım, şimdi indim. Bizde tek mesele yok, kaçta dersen geleceğiz” şeklindeki mesajları da dava dosyasına ekledi. Akça’nın dava dosyasına başka kadınlarla cinsel detayli mesajları da belgeleriyle sunuldu.

AYLIK 200 BİN Lira TEDBİR TAZMİNATI İLE 50 MİLYON Lira MADDİ TAZMİNAT İSTEDİ

Eşinin başka istikametten şirket yerine ipotekli var olan oturduğu evle alakalı de kendisine hatri sayilir büyüklükte mağduriyet yaşattığı öne süre gelen Kudret Akça, üç çocuğunun babası Rıza Akça’dan aylık 200 bin Lira önlem nafakası ile 50 milyon Lira Parasal tazminat isteginde bulundu.

Yayım tarihi
Magazin olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir