Son Dakika: Fatih Terim’den kendisini sert sözlerle eleştiren Mustafa Cengiz’e yanıt: Kendisine acil şifalar diliyorum-haberi

Galatasaray teknik patronu Fatih Terim, Bir gün evvel medya toplantısında kendisini kati sözlerle tenkit eden Mustafa Cengiz‘e jet cevap verdi. Terim, Cengiz ile alakalı kati ifadeler kullanmadı.

Terim açıklamasında, “Galatasaray Spor takimi Başkanı’nın düzen ettiği talihsiz medya toplantısından, milyonlarca Galatasaraylı benzeri bendeniz de acı ile haberdar oldum. Artık rutin tek durum alan ve ara ara kapalı kapılar ardından, minik gruplar özelinde, ara ara ise halkoyu önünden açık şekilde tarafıma, çalışma arkadaşlarıma ve oyuncularıma yöneltilen ithamlara vereceğim yanıtların ne istikamette olacağına ait oluşan merakın farkındayım. Ancak; var reis ile alakalı şu vakit amaciyla yapabileceğim tek şey, kendisine aciliyetli şifalar dilemek olacaktır.” dedi.

MUSTAFA CENGİZ NELER SÖYLEMİŞTİ?

Cengiz Bir gün evvel yaptığı medya toplantısında şu ifadeleri kullanmıştı: Ey Fatih Terim, eserinle gurur duy. Düşmanlarımızı mutluluk dolu ettin. bendeniz operasyon oldum, geçmiş olsuna dahi gelmedim. fatih terim hocam ile yola ayni ritimde devam etmek istemiyorum. Kendisini reis üstü görüyor. reis adaylarına da ‘paraları hazırlayın’ diyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir