Son dakika! Beşiktaş'ta Alex Teixeira gerçeği!-haberi

Beşiktaş transferde oldukça sıcak saatler yaşıyor. Siyah-Beyazlılar, 10 numara pozisyona yıldız tek oyuncu tasima etmek amaciyla kolları sıvadı. Şampiyonlar Ligi amaciyla iddialı tek kadro kurmak istek eden Siyah-Beyazlılar, Alex Teixeira ile Parasal konularda anlaşma sağladı ama resmi imzasini Daha atılmadı. aynı zamanda da Sambacı yıldıza Arabistan’dan öneri geldi. al Hilal kulübü, Brezilyalı yıldızın menajerine öneride bulundu.

Al Hilal takimi öneri yaptı ama oyuncu teklife dönüş yapmadı. Brezilyalı yıldız Alex Teixeira’nın kariyerine Avrupa’da ayni ritimde devam etme isteği olduğu biliniyor. Şu anne civarindan ona gelen en ahenk gösteren öneri ise Beşiktaş’tan.

Al Hilal, Alex Teixeira’nın yanı sıra Galatasaray ‘ın da kadrosuna katmak istediği Gedson Fernandes’e de öneri yaptı. Güncel piyasa değeri 7 milyon avro var olan Alex Teixeira’nın bonservisi elinde. 31 yaşında olan yıldızın kısa tek vakit içinde Beşiktaş’a imzasini atması bekleniyor.

Bilindiği benzeri geçtiğimiz günlerde Siyah-Beyazlılar’ın Brezilyalı yıldızı Josef de Souza, birlikte tatil yaptığı Teixeira’yı Beşiktaş’a gelmesi ile alakalı inandirma etmeye çalışmıştı.

Teixeira, kendisinin pozisyonunda toplamda 113 mücadelede 72 sefer fileleri havalandırıp, 20 de asist yaptı. Santrfor kisminda 72 karşılaşmada 36 gol sevinci yaşayıp, 16 sefer de gol pası verdi. (Takvim)

  • Beşiktaş
  • transfer

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir