Son Dakika: Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, Sergen Yalçın’la yeni sözleşme imzalamak istediklerini duyurdu-haberi

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, şampiyon kadroyu savunmak istediklerini ve Sergen Yalçın’ın mukavelesinin uzatılması amaciyla gerekenin yapılacağını ifade etti.

İşte Çebi’nin açıklamaları:

“Ben futbolcular, antrenörler, masörler dahil herkesle istikbal sezon da yola ayni ritimde devam etmek istiyoruz. bendeniz Sergen Hoca’nın Beşiktaş’ın içinde uzunca yıllar kalmasını çok istiyorum. Biz istikbal sene de şampiyon olmak istiyoruz. Hocam ve futbolcularımın bunu yapabileceğini gördükten ardindan ‘Biz şampiyon olacağız’ dedim.

“OMUZLARIMDAN YÜK KALKTI”

Mutluyum, huzurluyum. belli tek süre yük kalktı omuzlarımdan. İki vakit ardindan maçımız var sonrasında transferler, sözleşmeler. asama ayni ritimde devam edecek.

“ABOUBAKAR KONUSU DOĞRU DEĞİL”

Çocuğun 29 mücadele – 30 mücadele konusu mevzubahis değil. Öyle olsa Sivas maçında oynamazdı. ‘Oynayabilir misin, oynarsan iyi olur’ dedik, bizi kırmadı, oynadı ve sakatlandı tekrar. neden bunun için tevessül etsin. Sakattı yani. Sakat tek futbolcuyu da oynatamazsınız

“BUNLARI onay EDEMEM”

Aboubakar ile alakalı doktor raporumuz var. Oynayamıyorsa sağlık hasebiyle oynayamıyordur. Başka şekilde tartışılmasını onay etmiyorum. 2-3 gün içinde tek MR çekiliyor. İyileşme yavaş gidiyor. Ona sakatlığı neden çok gördüler? Manidar buluyorum.”

“TARAFTAR CANIMI YAKTI”

Taraftar benim canımı en çok yakan taraf. Bana en çok üzüldüğüm şeyi sorsalar, taraftarsız oynamamıza çok üzüldüğümü söylerim. Beşiktaş seyircisi çok farklıdır. Onlardan, Bırakmam Seni kampanyasına desteklerini esirgememelerini istiyorum.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir