Sihirli Annem dizisinde Toprak’ı canlandırıyordu! Şimdi güzeller güzeli genç kız oldu-haberi

2003 ila 2012 yılları arasında 9 sene süresince ekranda var olan ve Bir hayli ismi de sıra sektörüne kazandıran Sihirli Annem‘in oyuncularının yıllar içerisindeki değişimi, gündem olmaya ayni ritimde devam ediyor. dahada evvel Çilek karakterini canlandıran Zeynep Özkaya, üniversiteden mezun olması hasebiyle gündeme gelirken, bu sefer de Özkaya’nın dizide sıklıkla aynı sahnelerde bulunduğu Jennifer Boyner’in değişimi gündem oldu.

TOPRAK KARAKTERİNE CAN VERİYORDU

Bir dönemin sevilen dizilerinden “Sihirli Annem”in bebek oyuncuları büyüdü. Çocuk yaşta şöhrete kavuşan oyuncuların nihayet halleri de heyecan konusu oldu. O isimlerden biri de Sihirli Annem’de ‘Toprak’ karakterine hayat veren Jennifer Boyner…

SOSYAL MEDYAYI AKTİF KULLANIYOR

Jennifer Boyner, şimdilerde iyi tek toy kız oldu. Daha bebekken hatri sayilir büyüklükte tek üne kavuşan Jennifer Boyner, şimdilerde yasamsal medyada yaptığı paylaşımlarla dikkat çekiyor.

YOUTUBE’DA DA VAR

Instagram’da şimdilerde hatırı sayılır tek takipçiye sahip var olan Boyner, şu sıralar televizyondan ırak ama zevk ile takip edilen YouTube videoları çekiyor.

İMAJ DEĞİŞİKLİĞİNİ SEVİYOR

Aynı vakitte yasamsal medya hesabını etkin olarak kullanan toy oyuncu, paylaşımlarıyla da dikkatleri üstüne çekmeyi başarıyor. Afrika örgüsü saçlarıyla zevk toplayan Jennifer Boyner, nihayet olarak görsel değişikliğine gitmişti.

İşte Boyner’in nihayet hali:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir