Şevval Şahin’den yeni sevgilisini denize atan Marcus Aral’la ilgili ilk açıklama: Yasal yollara başvurdum-haberi

Miss Turkey 2018 zerafet yarışmasını birincisi Şevval Şahin, aşk yaşadığı yazılımcı Yiğit Marcus Aral ile geçtiğimiz günlerde yollarını ayırmıştı. Ayrılık sonrası kısa müddette toparlanan Şevval Şahin, Bir gün evvel akşam Sakıp Sabancı’nın yeğeni Emine Sabancı Kamışlı’nın erkek çocuğu Kerem Kamışlı ile Boğaz’da tek mekanda aş yedi. Şahin, Kamışlı ile lüks tek mekanda aş yediği sırada Daha önceki bay arkadaşının gelmesi hasebiyle güç anlar yaşamıştı.

SANDALYEYLE DENİZE ATMIŞTI

Hızlı ve asabi şekilde mekana giren Marcus Aral, gözlerini derhal Daha önceki sevgilisiyle Kerem Kamışlı’nın olduğu masaya çevirmişti. Koşar adımlarla masaya giden Aral, Şahin’in yanındaki Kamışlı’yı denize atmıştı. derhal mekandaki garsonlar ve başka müşterilerin yardımıyla denizden çıkarılan Kerem Kamışlı’nın neye uğradığını şaşırdığı görülmüştü.

“NE OLDU, DENİZE Mİ DÜŞTÜN”

Marcus Aral’ın Kerem Kamışlı’yı denize attıktan ardindan kameralara yansıyan anlarda, imalı tek şekilde “Ne oldu, denize mi düştün” diye sormuştu. Şevval Sahin’in de Daha önceki sevgilisi Marcus’un dahada çok zarar vermemesi amaciyla Sabancı’nın önünde durmuştu.

MASALARINDA OTURUP SELFİE ÇEKMİŞ

Gündemde bomba tesiri olusturan olay sonrasında bu erken tertemiz tek gelişme yaşanmıştı. Marcus’un çektiği tek selfie alana çıkmıştı. Fotoğrafta, Marcus’un Bir gün evvel akşam yaşanan olay döneminden evvel Şahin ve Kamışlı’nın masasında oturmuştu.

ŞAHİN’DEN İLK AÇIKLAMA

Yaşanan olay sonrasında Şevval Şahin evvel izahı yasamsal medya hesabından yaptı. Şevval Şahin şunları yazdı:

“Öncelikle Bir gün evvel akşam yaşanan olayın şoku içerisindeyim. Bir takım şeyleri netleştirmem gerekiyor. Marcus’la var olan ilişkimi haftalar evvel Miami’de bitirdim. Aslında bundan çok öncesine dayanan kalp kırıklıklarım da oldu. Ama insanın elbette de kopma zamani öylesine basit olmayabiliyor. Ayrılıktan ardindan her şeyin sakin kalması, meselesiz tek ayrılık olması umuduyla onu arkadaşım olarak görmeye ayni ritimde devam ettim. O vakitten beri er vakit benimle var olan ilişkisine ayni ritimde devam etmek istedi. Bana ve kararıma saygı göstermedi. Tehditler de başlayınca onu engellemek zorunda kaldım. Özel hayatımı bu civarindan anlatmak benim amaciyla Sahiden hiç basit olmasa da olay Ne yazık ki buralara geldi.

“BU BANA YAPILMIŞ BİR PSİKOLOJİK ŞİDDET”

Olaydan tek vakit evvel Marcus ile ilişkimizin bitmesinin dahada sıhhatli tek karar olduğunu tekrar konuşmak amaciyla haftalar ardindan evvel kez halka açık tek yerde buluştum. Bana göre bu ilişkimizin içinde olması koşul olan tek konuşmaydı bu civarindan yaşanmışlıklar varken. nihayetinde bana ve etrafımdaki insanlara zararli olacak hiçbir şey yapmayacağına ve arkadaş kalacağımıza laf verdi. Hem de bu beni günler ardindan rahatlattı. Dışarıdan çok gülünç görünen bu olay unutmayın ki bana yapılan hatri sayilir büyüklükte tek psikolojik şiddet.

“YAŞANAN olay nihayet DAMLAYDI”

Dün yaşanan olay bardağı taşıran nihayet damlaydı. bunun benzeri tek hücum netlikle ahenk gösteren tek davranış değil. Bu sizce sıhhatli tek davranış biçimi mi? Bu yaşanan olayı Medyaya veren de kendisi. İlişkimizin başta bitme sebeplerinden en büyüğü de Ne yazık ki bu stil agresyon problemlerinin olması. Lütfen bu vaziyette düşünce yürütürken bu ilişkinin Bir hayli bilmediğiniz faktörleri olduğunu unutmayın. Bu olaydan ardindan artık güvende hissetmediğim amaciyla yasal yollara da başvurdum. Gerekenler yapılıyor.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir