Sergio Ramos, Paris Saint-Germain’le 2 yıllık anlaşmaya vardı-haberi

Real Madrid’le sözleşmesi biten Sergio Ramos‘un tertemiz adresi belli oldu. deneyimli savunmacı, Fransız devi Paris Saint-Germain’le iki senelik anlaşmaya vardı.

TRANSFERİN RESMEN AÇIKLANMASI vakit MESELESİ

Fransız basınından RMC’nin haberine göre; Ramos, Ligue tek ekiplerinden PSG ile iki senelik anlaşmaya vardı. İspanyol stoperin tek sonraki günlerde sözleşmeye imzasini atacağı ve transferin resmen açıklanacağı belirtildi.

VEDA KONUŞMASINDA GÖZYAŞLARINI TUTAMADI

Real Madrid Başkanı Florentino Perez, Ramos ve serisinin katıldığı veda toplantısında laf alan Sergio Ramos, duygusal anlar yaşamıştı. Konuşmasının sonlarında kısa tek vakit de olsa boğazı düğümlenen efsane stoper, konuşmasını kısa süreli gözyaşları içinde noktalamıştı.

Sergio Ramos’un veda konuşması şöyle:

“Hayatımın en güç günlerinden tek tanesini yaşıyorum. Hiç kimse Real Madrid’e veda etmek amaciyla hazır olamaz. Burada muhteşem tek vakit geçirdim. iyi aileme, kulübe, benimle alakadar var olan herkese teşekkürlerimi sunuyorum. Başkanımıza, teknik direktörlere, takım arkadaşlarıma minnettarım. Bayraklarında ve marşlarında beni taşıyan, bana destek veren milyonlarca taraftarlarina da teşekkür ediyorum. Sizleri, Real Madrid’i ve stadımız Bernabeu’yu her vakit kalbimde taşıyacağım. tek vakit art döneceğim.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir