Sergen Yalçın şampiyonlukla hüngür hüngür ağladı, duygularını toparlayıp öyle demeç verebildi-haberi

Siyah-Beyazlılar’ın hocası Sergen Yalçın, mücadele biter bitmez kulübede gözyaşlarına boğuldu. Yalçın, futbolculuğunda takımını şampiyonluğa taşıdığı benzeri teknik adamlık kariyerinde de bunu başardı. toy teknik erkek evvel kez şampiyon oldu, mutluluk gözyaşları yağmur oldu.

“HAYIRLI OLSUN”

Sergen Yalçın’a sıcağı sıcağına görüşleri soruldu ama konuşamadı. Yalçın, “Hayırlı olsun” demekle yetindi. toy teknik erkek futbolcularıyla şampiyonluğu doyasıya kutladı.

Beşiktaş teknik patronu Sergen Yalçın, şampiyonluğun derhal peşinden şu izahları yaptı:

“OLMAYACAKSAK OLMAYALIM DEDİK”

“Otelde mücadelesi beklerken dakikalar geçmedi. ‘Oynayalım tek vakit evvel de olmayacaksak olmayalım’ dedik. Ekibimle birlikte evvel kez kupa kazandık. Birer birer bütün oyuncularımı öpüyorum. Allah’tan ne istersiniz deseler, başka tek şey istemezdik sanırım. bütün oyuncularımı birer birer öpüyorum. Akılalmaz ugras ettiler. Ekibimle birlikte 8 senedir çalışıyoruz. Murat Şahin’e hiç teşekkür etme imkanı bulamadım. her vakit yanımda var olan Murat Şahin’e teşekkür ediyorum. ‘Allah’tan ne istersiniz’ deseler başka tek şey istemezdik sanırım.

“BİZ VAZGEÇMEYİZ”

Vazgeçmedik, biz Katiyen vazgeçmeyiz. Bunu da gösterdik bugün. Şampiyonluk bütün camiamıza hayırlı, uğurlu olsun. tanım etmek mümkün değil. benim düsünceme göre Türk futbol tarihinin en güç sezonuydu. Pandemi var, taraftar yok. Çok baski yaşadık. Sezon nihayetinde öylesine bunaldık ki. bu erken otelde otururken dakikalar geçmiyordu. tek vakit evvel bitsin istiyorduk. Çok sıkıldık… Gönül isterdi ki taraftarla birlikte olalım. Onları hissettik ama birlikte olamadık. Oyuncularım inanılmaz tek karakter alana koydular. Oyuna sokacak oyuncumuz yoktu. Hiçbir atilim yapamadık. Allah razı olsun, oyuncular çok karakterliler.”

Yayım tarihi
Spor olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir