Serenay Sarıkaya, peş peşe mavi bikinili pozlarını paylaştı-haberi

Gerek hususi hayatı gerekse de tatil pozlarıyla gündemden düşmeyen Serenay Sarıkaya, mükemmel fiziğiyle tekrar adından laf ettirdi. Oyuncu bu sefer de peş peşe mavi bikinili pozlarını takipçilerinin beğenisine sundu.

POZLARIYLA BÜYÜLÜYOR

29 yaşında olan Serenay Sarıkaya, Elle dergisine poz saglamak amaciyla kamera karşısına geçti. 9,1 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabını etkin olarak kullanan, yeşilliklerin içinde mavi bikinisiyle verdiği pozları takipçileriyle de paylaşmayı ihmal etmedi. Sarıkaya’nın mavi kalp emojisi koyarak paylaştığı fotoğraflara kısa süre içinde zevk ve yorum yağdı. Fiziğine dikkat eden Sarıkaya’nın mükemmel görüntüsü de dikkatlerden kaçmadı.

“YAŞANMIŞLIĞI var olan İNSANLARA ÇEKİLİYORUM”

Serenay Sarıkaya dergiye verdiği röportajda hususi hayatıyla alakalı heyecan edilen sualleri da cevaplamış ve “Arkadaşların neden senden yaşça büyük? sualine şu yanıtı vermişti: “Öğrenmeye meraklı olduğumdan. tek de Sanırım yaşanmışlığı ve tecrübesi olan, karakterleri oturmuş, dolayısıyla dahada temiz, enerjili insanlara çekiliyorum.”

İşte Serenay Sarıkaya’nın mavi bikinili pozları…

Neden kendisinden yaşça hatri sayilir büyüklükte insanlarla birlikte oluyor? Serenay Sarıkaya heyecan edilen mevzunun Cevabını verdi

Neden kendisinden yaşça hatri sayilir büyüklükte insanlarla birlikte oluyor? Serenay Sarıkaya heyecan edilen mevzunun Cevabını verdi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir