Şenol Güneş'ten kadro açıklaması!-haberi

Azerbaycan’ın Bakü şehrinde yarın Galler ile oynayacağımız mücadele öncesi A ulusal Takım teknik patronu Şenol Güneş ve Burak Yılmaz, medya toplantısı düzenledi.

Burak Yılmaz, “Yarın beklenen Türkiye’yi göstereceğimizi düşünüyorum. menfi havanın dağıldığını düşünüyorum. Yaptığımız hataların farkındayız. Yarınki mücadelesi aldığımız takdirde, Bir takım şeylerin olumluya döneceğini düşünüyoruz. bendeniz herkese çok güveniyorum. kendisinin hanemizde oynayacağız. İtalya maçında Tamamiyle deplasmandaydık. İnşallah yarın da Galler’e burada dis alan havasını yaratırız. Yarın Galler 3’lü mü, 4’lü mü oynar bilemem, tek şey de diyemem. Savunmasız oynamaları tercihim olur” dedi.

Şenol Güneş, “Her vakit tertemiz tek başlangıç. Geçmişten dersler çıkarıp, geleceği planlayan tek anlayışımız var. İtalya maçının neticesi her halükarda Galler ve İsviçre maçları önemliydi. Yarın iyi tek oyun ve iyi tek netice bekliyoruz. Alınan perişan netice ve perişan oyun her vakit eleştirilir. Her kesimden insanın görüşleri vardır, hepsinin de örtüşmesi mümkün değildir. Biz de kadroda karar alırken ve alana sunarken tek karşılık almak isteriz” dedi.

Rakibe göre oynatmak vaziyetinde olduklarını söyleyen Şenol Güneş, “Aynı kadroyla da çıkabilirim. Oynayan oyuncularımız da iyi oyuncular, onlara da inanıyoruz. Kadroda olmayanlara da inanıyorum, onlar da o nedenle buradalar. Yarın oynatmayacağım oyuncu olursa, perişan oyuncu olduğu amaciyla değil, rakibe göre seçenek yaptığımız amaciyla olur. rastgele tek oyuncumuzda sakatlık yok, bütün oyuncularımız sağlıklı. düşünce olarak da hazırlar. En iyi olanini uygulamak amaciyla alana çıkacaklar” dedi.

  • A ulusal Takım
  • EURO 2020

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir