Sedat Peker’in sözlerinden sonra Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisindeki Peker karakteri sırra kadem bastı-haberi

Kendisine baz alinarak operasyonlar sonrasında yasamsal medya üzerinden video klipler yayınlamaya başlayan Sedat Peker, tek videosunda ATV’de yayımlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz isimli diziyi gündeme getirmişti.

“DİZİDEN ÇIKARABİLECEKLERİNİ SÖYLEDİLER”

Sedat Peker dizide kendisine tek gönderme yapıldığını söyleyerek, “Tam bendeniz videoyu yayınladıktan ardindan diziye tek karakter girdi. isimi Peker. Şoförlük yapıyor. tek şey söylüyor, oradan diyorlar ki ‘Boş ver sen Peker’i. O hep böyle, boş konuşur’. Oktay Kaynarca benim küçüklük arkadaşım. Onu aradım, anlattım. Yapımcıyla konuştu. Bana döndü, ‘Öyle şey mi olur, rastlantı olmuş.’ dedi. bendeniz esya mıyım? Çocuk muyum? Dizide karakter amaciyla ‘Peker de boş konuşmazmış’ dedirtilmesini istedim. Onu yapamayacaklarını, diziden çıkarabileceklerini söylediler” ifadelerini kullandı.

Peker’in yakınındaki, şoförlüğünü de yapan isminin Volkan Bayram olduğu, dizide ise “Volkan” isimli karakterin şoförünün İsiminin Peker olması iddiaları güçlendirmişti.

YENİ BÖLÜMLERDE YER ALMADI

Peker’in bu konuşmasının derhal peşinden “Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz” dizisinin yayımlanan iki bölümünde de Peker isimli karakterin yer almaması dikkat çekti.

Yapımcılığını ATV’nin üstlendiği diziden Peker isimli karakterin çıkarıldığı yorumları yapıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir