Sedat Peker’den dikkat çeken sözler! Kılıçdaroğlu ve Akşener de gündemindeydi-haberi

Organize hatali örgütü öncüsü Sedat Peker, ‘Her günahın tek intikam meleği olur’ başlığıyla YouTube’da yayınladığı 5. videoda, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun “Nasıl olsa Kemal Kılıçdaroğlu benzeri ağabeyin var. Nasıl olsa Meral Akşener benzeri ablan var. Nasıl olsa Ali Babacan benzeri kardeşin var. Nasıl olsa Ahmet Davutoğlu benzeri hocan var” sözlerine cevap verdi.

“NE KONUŞABİLİRİZ Kİ?”

Sedat Peker, CHP genel Başkanı Kılıçdaroğlu hakkında, “Kılıçdaroğlu benzeri tek abin var. Allah aşkına çok iyi tek erkek ama biz taraf yana gelsek ne konuşabiliriz ki? müsterek tek dünyamız yok. Ali Babacan Bey, Sahiden çok iyi tek adam. Sayın Davutoğlu’yla vallahi hiç olmaz. bendeniz Zati megalomanım. O anlatmayı çok seviyor. devamlı anlatıyor, herkesi esir alıyor” düşüncesini dile getirdi.

“MERAL ABLA’YLA SİZ DÜŞMAN ETTİNİZ”

Peker, İYİ Parti öncüsü Meral Akşener ile alakalı de, “Emre Olur var ak TV’de çıkıyor o da, yanıma gelip giden kardeşlerden. Siz o arkadaşla nasıl tek tezgah kurdunuz? Bana anlattı. bendeniz işimi sağlama alırım. Kerim Çolak var İyi Parti’nin yasamsal medya direktörü. buyruğa Olur’u siz ak TV’ye çıkarıp ‘Bu şeylerden dolayı bu FETÖ’cüdür’ diye adamı nasıl paketleyip Kayseri’de karar yatırttınız? Bana anlattı. İnsanların FETÖ’yle mücadele vermeye inancını sulandırdınız böyle? Siz düşman ettiniz Meral Abla’yla beni. FETÖ diyor, bendeniz vuruş esnasında tesirsiz vaziyete getirilecek 26 kişiden biriyim. İlk öldürüleceklerdenim. Onların döneminde 10 sene karar yattım, sen ne yaptın?” ifadelerini kullandı.

Peker’in masasında bu sefer ‘Hayırsız Peygamber Bob Dylan’ kitabı olması dikkatlerden kaçmadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir