Şarkıcı Yeliz’den bomba itiraf: Özcan Deniz’le aşk yaşadık, 12 gün evden çıkmadık-haberi

Türk müziğinin başarılı isimlerinden Yeliz, Armağan Çağlayan‘ın YouTube kanalında yayınlanan programına konuk oldu. Özel hayatından ve müzik hayatından laf eden Yeliz, Özcan Deniz hakkındaki itirafıyla da adından laf ettirdi.

“İLK PARAMLA KENDİME kabir YERİ ALDIM”

Şarkıcılık kariyerinde yakın arkadaşı Nilüfer’in hatri sayilir büyüklükte katkısının olduğunu söyleyen Yeliz, kazandığı evvel parayla da ne yaptığı şu şekilde anlattı: “Kazandığım evvel parayla Aşiyan Mezarlığı’ndan yer aldım. Babaannemi kaybetmiştim küçükken… Biz de doğma büyüme Bebekliyiz. Babaannem de Aşiyan’da gömülü. Yahya Kemal Beyatlı’nın yanında şahane tek mezarlığım var. Kimsenin aklına gelmez ama doğru tek şey yapmışım herhalde. Şu anki aklım olsa umurumda olmaz. Paranın değerini hiç bilmem ama tek erkeğe Katiyen kazanç yedirmedim, yedirmem de… Yanlış ve hatalı evliliklerden Parasal kayıplarla çıktım.”

“ÇOK HAKKIMI YEDİLER, ALLAH’A HAVALE ETTİM”

Kim Bilir şarkısının kendisine ait olduğunu söyleyen Yeliz, “Kim bilir?’ şarkısını bendeniz yaptım. Kibariye’nin değildi… ama televizyonda evvel olarak Kibariye okuyunca şarkı ona esya oldu. Plakçılar çok hakkımı yedi. Paramı vermediler, altın plaklarımı vermediler… hepsini Allah’a havale ettim” dedi.

“ŞİDDETİN EN YÜKSEĞİNİ YAŞADIM, AİLEMİ EVİNİ KURŞUNLADI”

Eski mektep arkadaşı Ufuk Deveci ile evliliği ile alakalı da konuşan şarkıcı, sözlerine şöyle ayni ritimde devam etti: “Keşke şimdiki aklım olsaydı. Çok ağır bedeller ödedim. Kadına şiddetin en yükseğini yaşadım. Psikolojik ve fiziki olarak çok bedeller ödedim. Kendisi normal değil ve yasaklı madde kullanıyordu o zamanlar. Beni bulaştıramadılar. İki İzdivaç etme yaptım, ikisi de öyleydi. Şiddet ve işkence gördüm. Şahane tek ailem vardı, bana destek oldular. anne adayi ve babamın evini kurşunladı. Çalışamamayım diye her şeyimi elimden aldı. Baskı yaptı, iş vermediler bana… Köpeğime dahi aş alamıyordum. haneden dışarı çıkamıyordum. Bu 6,5 senede çok şeyler oldu. anne lafı dinlemedim. Psikolojik rehabilitasyon gördüm. Polise ihbar ettim ve yakalattım, mapusa girdi. Boşandıktan ardindan da sokağa çıkamaz oldum.”

“ŞİDDET GÖRDÜĞÜM İÇİN BEBEĞİM OLMADI”

“İkinci evliliğimde hamile kaldım. ama şiddetten dolayı düştü. Şiddet gördüğüm amaciyla bebek sahibi olamadım. tekrar şiddet gördüm ve yaralama raporu aldım. O beraberliğim 1,5 sene civarindan sürdü. O da rahmetli oldu.”

“ÖZCAN DENİZ’LE 12 GÜN haneden ÇIKMADIK”

Yıllar evvel Özcan Deniz ile aşk yaşadığını itiraf eden Yeliz, “Çok aşık oldum. 12 vakit haneden çıkmadık. O tertemiz piyasaya çıkıyordu, şimdiki benzeri huzurlu değildi. Rahmetli Hilmi Topaloğlu da onay vermemişti. Ayrılmak zorunda kaldık. Sonu olmayacağı amaciyla bitti. Babamın dizine yatıp ‘Çok üzüntü çekiyorum’ dedim” ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir