Sadakatsiz’in Asya’sı Cansu Dere setten fotoğraflarını paylaştı-haberi

Kanal D ekranlarında yayınlanmaya başladığı günden bu yana hatri sayilir büyüklükte tek hayran kitlesi yakalayan Sadakatsiz dizisinin başrol oyuncusu Cansu Dere de dizide gösterdiği performansla hatri sayilir büyüklükte övgü topluyorç

SOSYAL MEDYADA ÇOK GÖRÜNMÜYOR

Sosyal medyayı sık kullanmayan ünlüler arasında bulunan Cansu Dere, yasamsal medya hesabından sette çekilen resimlerini paylaştı. Çekimi beklerken bahçede mindere uzanan oyuncunun, tek kedi ile oynadığı keyifli anları görüldü.

ALP AKAR İLE DE POZUNU PAYLAŞTI

Cansu Dere’nin paylaştığı tek başka poz ise dizide erkek çocuğu Ali’yi oynayan toy oyuncu Alp Akar ile oldu. Dere, Akar ile gülerken objektiflere poz verdiği anları, takipçilerinin beğenisine sundu.

YOĞUN BAKIMA KALDIRILAN BURAK SERGEN SEVENLERİNİ ÜZMÜŞTÜ

Dizinin oyuncularından ehil ad Burak Sergen’in koronavirüse yakalanması ve derhal peşinden yoğun bakıma kaldırılması, dizisinin sevenlerini hatri sayilir büyüklükte üzüntüye uğratmıştı. Sergen’in vaziyeti hasebiyle hatri sayilir büyüklükte şok yaşayan set ekibi, meşhur oyuncunun vaziyetinin iyi gitmesinin derhal peşinden huzurlu tek nefes aldı.

Yayım tarihi
Magazin olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir