Sadakatsiz dizisinin 25. bölüm fragmanı yayınlandı! Asya, Derin’i yaralı halde buluyor-haberi

Cansu Dere, Caner Cindoruk, Melis Sezen, Yeliz Kuvancı, Cemal Hünal, Özge Özder, popüler Seda Altuner, Burak Sergen, Taro buyruk Tekin ve Alp Akar’ın başrollerde oynadığı Kanal D‘nin sevilen dizisi Sadakatsiz, 7 Nisan Çarşamba akşamı 25. tertemiz bölümüyle ekrana gelecek. 24. bölümün nihayetinde bataklıkta tek kadının cansız bedeni bulunmuş ve her biri kimlik tespiti amaciyla alana koşmuştu. tertemiz kisimda ise hakikat alana çıkıyor.

ASYA, DERİN’İ yara almis HALDE BULUYOR

Sadakatsiz tertemiz kisimda Derin, yaralı halde Asya’nın evine geliyor. bulunan cansız beden Derin’e ait olmayınca Volkan huzurlu tek nefes alıyor. Asya ise gece evinin yakınlarında Derin’i görünce peşinden koşarak onu durdurmaya çalışıyor. Derin’in kanlar içinde Asya’nın kollarında yığılıyor. Derin’i kimin yaraladığı ise tertemiz bölümle alana çıkacak.

DERİN’İ KAYBOLMASINDA TÜM OKLAR VOLKAN’A ÇEVRİLDİ

Derin’in kaybolmasından ardindan her şey incelenmeye başladı. hanede analiz yapan ekip, Derin’in günlüğünü buldu. Günlükte yazanlar herkesi şoke etti. Derin’in Volkan’dan korktuğunu dile getirdiği satırlar dikkat çekti.

Bu durum zabita soruşturmasının seyrini de değiştirdi. Derin’in günlüğünde Volkan ile alakalı yazdıkları sonrasında Melih de vaziyete el koydu. Volkan’ın telefonundan Derin’e gönderilen ‘Seni öldüreceğim’ iletisi sonrasında da bütün gözler Volkan’ın üstüne çevrildi.

HERKES SORGUYA ALINDI

Polis, Derin’in kaybolmasından Volkan’ı sorumlu tutmaya başladı. Derin’in mağazasındaki görevli kadının ifadeleri de ortalığı iyice karıştırdı. zabita Asya ve Volkan’ın birlik olup Derin’i kaçırmış olacağından şüphelendi. her biri tek tek sorguya alınırken şüpheliler arasına Selçuk da girdi. nihayet vakitlerde yaşanan olaylar Selçuk’u bu Vaziyetin dahil kismina çekti ve zabita tarafından sorgulandı. Haluk, Selçuk’la konuşup bu olayla tek alakası olup olmadığını sordu. Selçuk ise kendisinin mevzusunun Derin’le tek alakası olmadığını ve bu işte tek parmağı olmadığını ifade etti.

BATALIKTA CANSIZ beden BULUNDU

Derin’in ortadan kaybolması hemide Volkan ayni vakitte da kuvvetli ailesi üzerinde şok tesiri yaratırken bütün kent Derin’in bulunması amaciyla seferber oldu. Asya kendisini bu olayın merkezinden uzaklaştırmakta kararlı olsa da düştüğü çıkmazlar onu zorladı. Bölümün final sahnesinde ise bütün araştırmalar ayni ritimde devam ederken ani gelen tek haber her şeyi değiştirdi. tek kadın cesedi bulunduğu ihbarından ardindan Volkan, Gönül ve Haluk olay adina gitti. Volkan, bataklıkta yüzü koyun yatan cansı kadın bedenini görünce hatri sayilir büyüklükte şok yaşadı.

Yayım tarihi
Magazin olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir