Red Bull Dawn till Dusk Kapadokya’da yapılacak-haberi

Türkiye, Yorucu formatıyla dahada evvel hiç görülmemiş tek bisiklet yarisi organizasyonuna ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Dağ bisikleti yarışlarına tertemiz tek nefes getiren Red Bull Dawn till Dusk 23 Ekim’de Kapadokya’da gerçekleştirilecek. Dağ bisikletindeki üç disiplin, cross-country, downhill ve enduroyu tek yarışa sığdırmayı muvaffak olan evvel ugras olma özelliğini taşıyan Red Bull Dawn till Dusk, vakit doğumuyla birlikte başlayacak. 

Katılımcılar, dört etap ve toplaminda 35 kilometre nihayetinde Aşk Vadisi ve Kızıl Vadi’den geçip Uçhisar Kalesi’ndeki bitiş noktasına erişmeye çalışacak. Elde edilen dört etap puanından 3’ünün olabilitesi çok olacağı ve maksimum puanı alanın şampiyonluğu elde edeceği Red Bull Dawn till Dusk ile alakalı ayrıntılı bilgi ve kayıt formu RedBull.com/dawntilldusk adresinde.

Red Bull Dawn till Dusk hakkında

Dünyanın en enteresan ve Yorucu dağ bisikleti yarışı formatı var olan Red Bull Dawn till Dusk, vakit doğumundan vakit batımına civarindan süre gelen tek dağ bisikleti yarışı. Kapadokya’da günün evvel saatlerinde başlayacak etkinlikte sporcular Türkiye’de evvel kez tek dağ bisikleti yarışında üç disiplinde de ugras edecek. Cross-country, downhill ve enduro disiplinlerinin hepsini içinde barındıran Red Bull Dawn till Dusk’ta bisikletçiler tek gün içinde dört etap ve 35 kilometreyi bitirmeye çalışacak. Sporcuların her etapta elde ettikleri dereceler, o etaba katılan bisikletçi sayısından çıkarılarak etap neticesi elde edilecek. en iyi üç etap sonucunun olabilitesi çok olduğu yarışta dereceye girmek istek eden sporcular, bütün etaplara katılmak zorundalar. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir