Para istediği kişiyi sokak ortasında vuran tetikçiyle ilgili iğrenç gerçek: Sokak köpeğini öldürüp tecavüz etmiş-haberi

Çamlaraltı mahallesi 6085 Sokak’ta 9 Haziran bugünü saat 20.00 sıralarında alana gelen olayda, Osman Çolak, evinin önünde park ettiği cipinden indiği sırada, iddiaya göre sokağın karşısına pusu kuran kişi tarafından pompalı tüfekle vuruldu. Saldırgan 6 el ateş açtıktan ardindan arabaya binip kaçtı. Saçmalarla ağır yaralanan Çolak, çağırılan ambulansla kaldırıldığı Pamukkale Üniversitesi Hastanesi’nde tedaviye alındı. vaziyeti ağır var olan Çolak’ın yoğun bakım ünitesindeki tedavisinin sürdüğü bildirildi.

5 KİŞİ GÖZLATINA ALINDI

Soruşturma başlatan İl güvenlik Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Bürosu ekipleri, olaya karıştığı için 5 kişiyi operasyonla yakalayıp, gözaltına aldı.

BOŞANDIĞI EŞİNDEN ev VE kazanç İSTEMİŞ

Şüphelilerden Serdar Zeybek’in, Çolak’ın kısa süre evvel boşandığı A.Z.’nin (31) tertemiz eşi olduğu belirtildi. A.Z.’nin, Osman Çolak’tan ev ve kazanç istediği, menfi cevap alınca da Serdar Zeybek’in Osman Bardakçı’yı tetikçi olarak tuttuğu ileri sürüldü.Olaydan iki vakit ardindan adliyeye derhal sevk edilen 5 kuşkulu savcılıktaki ifadelerinin derhal peşinden Nöbetçi barış karar Hakimliği’ne derhal sevk edildi.

“HUSUMETİM VARDI, VURDUM”

Osman Bardakçı’nın savcılıktaki ifadesinde, Çolak’ı market işlettiği dönemden tanıdığını, ona karşı husumeti olduğu amaciyla vurduğu söylediği belirtildi. Serdar efe ve başka şüpheliler ise olay bugünü otomobille giderken karşılaştıkları Osman Bardakçı’nın aracı durdurup bindiğini, Çolak’ın evinin önüne geldiklerinde otomobilde bulunan tüfeği alıp, indiğini, dahada ardindan koşarak tekrar yanlarını geldiğini öne sürdü. Otomobildeki şüphelilerin, olayla alakalarının olmadığını söylediği kaydedildi.İşlemlerinin derhal peşinden mahkemeye çıkarılan şüphelilerden Serdar Zeybek, Osman Bardakçı, Kemal efe ve Ersin Özer tutuklandı, onur C. ise adli denetim şartıyla hür bırakıldı.

SOKAK KÖPEĞİNİ ÖLDÜRÜP, TECAVÜZ ETMİŞ

Osman Çolak’ı tüfekle vuran ve tutuklanan uyuşturucu madde bağımlısı Osman Bardakçı’nın 2018’de Kaleiçi Çarşısı’nda yol köpeğini demire iple bağladıktan ardindan boğarak, tecavüz ettiği ve gözaltına alındığı alana çıktı. Güvenlik kamerası görüntülerinde, yol köpeğini iple merdiven boşluğuna getirip, 40 dakika ardindan da pantolonunu ve kemeri düzelttiği bulunan Bardakçı, ‘hayvana işkence suçundan’ Kabahatler Kanunu’na göre kazanç cezası kesilip, hür bırakılmıştı.

Kaynak: Demirören havadis Ajansı / Ramazan Çetin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir