Oyuncu Leyla Bilginel, yardım almak için AK Parti Gençlik Kolları’yla konuşan afetzedelere tepki gösterdi-haberi

Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde çıkan yangınların söndürülmesi ve mağdur var olan vatandaşların ihtiyaçları karşılanmaya ayni ritimde devam ediyor. Oyuncu Leyla Bilginel ise Antalya Manavgat‘a gittikçe halka ihtiyaçlarını sordu. ama alanda AK Parti Gençlik Kolları’nı gören oyuncu, reaksiyon gösterdi.

“AK PARTİ GENÇLİK KOLLARI ÜYELERİ GİYİNİP KUŞANIP GELMİŞ”

Instagram hesabından AK Parti Gençlik Kolları üyelerini gösteren oyuncu, “Bu köye geldim. tek tek insanlarla konuşarak gereksinim listesi yapıyorum. Allah’ın izniyle hanemi alana koydum. bendeniz çocuğu olanların, gençlerin yanındayım. durum hatır sormaya, dolaşmaya gelmişler. Az evvel de çatır çatır ağaçlar yanarken neredeydiniz diye seslendim. Niçin kazma-kürek alarak düşmediniz ortalığa? Şimdi giyinip kuşanıp gelmişler. Biz günlerdir uğraşıyoruz. İnsanın Sahiden zoruna gidiyor. eğer onlar tek şey yapacaksa bendeniz onların yapmadıklarına yapayım. eğer yapılmayacaklarsa yalandan olmasın” dedi.

“ONLAR BİR ŞEY YAPACAKLARSA bendeniz GEREKENİ YAPMIYORUM”

Leyla Bilginel’in olay yerinde çekilen tek videoda ise halka reaksiyon gösterdiği alana çıktı. AK Parti Gençlik Kolları azalarından laf ederek vatandaşlara reaksiyon gösteren Bilginel, “Eğer bunlar tek şey yapacaklarsa bendeniz o vakit gerekeni yapmıyorum. Siz bu insanlara güveniyorsanız hemide bendeniz vereyim hemide onlar verirse olmaz. bunun benzeri boş konuşmalarla olmuyor. İcraata bakalım. ‘Binaları dikecek, yardım edecek’ diyorlar. 50 milyonla hiç tek yapılmaz. tek köy yapılamaz bunu unutmayın” ifadelerini kullandı.

“İNSANLIĞI müdafaa eden NE vakit PROVAKATÖR OLDU?”

Görüntüleri kısa müddette yasamsal medyada gündem var olan oyuncu, provakatörlük yapmakla suçlanınca küplere bindi. Instagram hesabından paylaşım yapan Bilginel, şunları yazdı: “Vatanı, ormanı, insanlığı müdafaa eden ne vakit provokatör oldu? Yazıklar olsun! tek sefer dahada sesleniyorum bu ülkemin gençleri bunca orman yanarken neredeydi? bütün parti gençlik kolları neredesiniz? Yazık Yalnızca üzülüyorum. Bu civarindan cana can olana destek olun köstek değil!”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir