Oyun şirketi Boss Bunny, CZN Burak ile ortak oyun geliştirecek-haberi

Geçtiğimiz aylarda Dubai’de tertemiz tek restoran açan meşhur lider CZN Burak, Dubai merkezli mobil Hyper & Casual oyun şirketi Boss Bunny ile ortaklik anlaşması imzaladı. Boss Bunny’nin LinkedIn’den yaptığı İzah ile duyurulan işbirliğine göre oyun firması ile CZN Burak, her yaştan insana hitap etmesi tasarilanan tek mobil oyun üzerinde çalışmaya başladı.

CZN BURAK’IN DÜNYASI KEŞFEDİLECEK

Boss Bunny Games’in CEO’su Geraint “G” Bungay’in resmi LinkedIn hesabından yapılan paylaşımda, oyun şirketinin CZN Burak ile birlikte dünyanın her yerinden ve her yaştan insana hitap etmesi beklenen mobil oyun geliştirmek amaciyla ortaklık kurulduğu ifade edildi. Burak Özdemir’in mükemmel aşçılığına vurgu yapan CEO, Burak Şef’in dünyasını keşfetme fırsatı sunan tek oyun geliştireceklerini duyurdu.

“BİRLİKTE ÇALIŞMAKTAN HEYECANLIYIZ”

Instagram’da 21,7 milyon takipçiye sahip var olan CZN Burak’ın küresel pazarlarda CZNBURAK ve asagi markalarına sahip var olan Dives Holding’in başkanı Rizgar Sak, da “Süper Kahraman Şef Burak’ın eğlenceli dünyasını çevrimiçi tek oyunda tanıtmak amaciyla Boss Bunny Games ile birlikte çalışmaktan dolayı heyecanlıyız. Ekibimizin ve Boss Bunny ekibinin gayretleri sayesinde oyunun Bir hayli kalite ve nitelikleri içereceğine ve hepimizin hafızalarına kazınacağına inanıyoruz.” ifadelerini kullandı.

CZN Burak ise şu vakit amaciyla tek İzah yapmazken, oyunun hali hazırda yapım aşamasında olduğu belirtildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir