Öldürüldükten sonra cinsel organı kesilen Brezilyalı futbolcunun katil zanlısı suçunu itiraf etti-haberi

Brezilya’nın önde gelen takımlarından Sao Paulo’nun, Sao Bento’da kiralık olarak takim formasi giyen 24 yaşında olan futbolcusu Daniel Correa Freitas’ın 2018 seneninde ormanda cinsel organı kesilmiş halde bulunması olayının detayları alana çıktı. Daniel Correa Freitas, yılbaşı partisinde Cristina Brittes isimli kadınla yatakta çekilmiş pozlarını arkadaşına göndermiş ama bu pozlar Brittes’ın eşi Edison’un eline geçmişti.

DAVADA İLERLEME KAYDEDİLDİ

Edison da fotoğrafların eline geçmesinin derhal peşinden Freitas’ı öldürüp cinsel organını kestikten ardindan ormana attığını itiraf etmişti. Olayla alakalı 7 kişinin soruşturulduğu davada tertemiz gelişmeler yaşandı. Edison, Freitas ile alakalı çarpıcı söylemler alana attı ama kadından alınan örnekler, eşinin iddialarını doğrulamadı.

TECAVÜZ BULGUSUNA RASTLANMADI

Edison, mahkemede verdiği ifadede Daniel’i eşine tecavüz girişiminde bulunduğu amaciyla öldürdüğünü söyledi. Edison, eşinin odasından gelen feryat sesleri üstüne odaya daldığını ve Freitas’ın eşine tecavüz etmeye çalıştığını gördüğünü anlattı. ama dedektiflerin yaptığı çalışmalar, katil zanlısının ifadelerini yanlış çıkardı. Kadından alınan örnekler ve yapılan incelemeler neticeninde rastgele tek tecavüz bulgusuna rastlanmadı. Mahkemede, sanıkların yakalanmis yargılanmasına ve davayla alakalı kanıtların genişletilmesine hükmetti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir