Nusret, yeni işinde kazancının yüzde 50’sini çocuklara bağışlayacak-haberi

Tüm yeryüzünde et tuzlama hareketi Salt-Bea ile hatri sayilir büyüklükte ün galip gelen işletmeci Nusret Gökçe, bu sefer iki sene evvel başlattığı ‘cappuccino’ akımını markalaştırdı.

2019 seneninde satın aldığı İstanbul Maçka’da bulunan Park Hyatt otelinin dahil kismina ‘Kapicciiinoo’ isimli tek mekan açan Nusret Gökçe, Brezilya’dan getirdiği kahveleri müşterileriyle buluşturacak.

Gelirinin yüzde 50’si Çocuk Esirgeme Kurumu’na bağışlanacak var olan işletme erken 06.30’dan akşam 22.00’ye civarindan hizmet verecek.

Nusret Gökçe, mevzu hakkinda olarak yasamsal medyadan yaptığı paylaşımda “Uzun vakittir üzerinde çalıştığım Kapicciiiinoo markası yarın sizlerle buluşuyor. Çok mutluyum. Güne iyi başlamanın adresi Kapicciiiinoo olacak. Bu mutluluğum yerine Kapicciiiinoo’nun senelik kazancının %50’sini Çocuk Esirgeme Kurumuna bağışlayacağım. Sizin de her içeceğiniz kahve çocuklarımızın mutluluğuna destek olsun” dedi.

Sosyal medyada dünyanın değişik yerlerinden 46 milyondan çok kişinin takip ettiği Nusret Gökçe, 2020 seneninde ‘cappuccino’ akımı başlatmıştı. DJ Khaled, DJ Snake, J Balvin ve Dean & Dan Caten benzeri ünlülerin katıldığı akım kısa müddette yasamsal medyada yayılmıştı.

Türkiye’deki restoranlarının yanı sıra Dubai, Abu Dabi, Doha, Miami, New York, Londra ve Mikonos’ta et lokantaları bulunan Nusret Gökçe’nin altın tozlu cappuccino’su çok konuşulmuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir