Nezen Germiyen cinayetinin şüphelisi Ahmet Taşkın hakkında tüyler ürperten itiraf! Stüdyo buz kesti-haberi

Nevşehir’de 2013 seneninde evinden kaybolduktan ardindan tek dahada haber alınamayan Lütfiye Gündüz’ün kaybında tertemiz tek gelişme yaşandı.

NEZEN GERMİYEN-LÜTFİYE GÜNDÜZ BAĞLANTISI

2012 seneninde evinden ayrılan ve 6 ayin ardindan cansız bedenine ulaşılan 13 yaşında olan Nezen Germiyen cinayetinin kayıp Lütfiye Gündüz dosyası ile irtibatlı olduğu alana çıktı. Çarpıcı iddiayı, kayıp kadının sevgilisi olduğu argüman edilen 27 yaşında olan Nurullah Koçyiğit’in kız kardeşi Büşra Koçyiğit dile getirdi.

“NEZEN’İ bendeniz ÖLDÜRDÜM”

Nezen Germiyen cinayeti ve kayıp Lütfiye Gündüz ile de irtibatlı olduğu öğrenilen kuşkulu Ahmet Taşkın’ın kendisine o asama defaatle saldırıda bulunup tehditler savurduğunu açıklama eden Büşra Koçyiğit, şunları ifade etti:

“Ahmet Taşkın, ‘Nezen’i bendeniz öldürdüm. Onu öldürdüğüm benzeri seni de öldüreceğim. Seni dağa kaçıracağım. Şu Lütfiye’yi bize verin’ dedi. Bana ağza alınmayacak sözlerde bulundu. Kafama silah dayadı. Okula giderken defaatle arabayı üzerime sürdü. Korktuğum amaciyla sustum.”

STÜDYO BUZ KESTİ

Hayrete düşüren argüman ve iki dosya arasındaki bağlantı sonrası Müge Anlı ve stüdyodakiler buz kesti. Öte istikametten 13 yaşında olan Nezen cinayetinin yaşandığı o dönemde kuşkulu isimler arasında bulunan Ahmet Taşkın’ın, Lütfiye Gündüz ile kaybolduğu vakit müzakere yaptığı alana çıkmıştı.

Yayım tarihi
Magazin olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir