Nefes kesen oylama bitti! Aleyna’yı yenen Yiğit Poyraz, Survivor’da yarı finale kaldı-haberi

Ekranların sevilen programları arasında bulunan Survivor 2021’de finalin yaklaşmasıyla birlikte heyecan gittikçe yükseliyor. İsmail Balaban’ın dolaysiz yarı finalin evvel koltuğuna oturmasının derhal peşinden Ayşe, yarı finalist olmuştu. Ayşe’nin derhal peşinden yarı finale çıkacak isim, SMS oylamasıyla belirlendi.

AİLELERLE KAVUŞMALARI İZLETİLDİ

Oylama döneminden evvel yarışmacıların adadaki görüntülerinden kısa kesitler izletildi ve derhal peşinden İstanbul’a ayak basılmasından ardindan ailelerle kavuşmalar ekrana geldi. derhal peşinden Acun Ilıcalı, iki yarışmacının oylarının da birbirine çok yakın olduğunu belirtti.

“ESARET ALTINDA YAŞAMAK ZOR”

Acun Ilıcalı’nın laf verdiği evvel ad var olan Yiğit Poyraz, tenha tek adada özgürlüklerden kısıtlı şekilde yaşamanın güç olduğunu belirterek, “Bu heyecan dahi güzel. Çok değişik şeyler yaşadık, yaşamaya da ayni ritimde devam ediyoruz. tertemiz şeyler yaşamayı çok seviyorum. Bu da benim amaciyla tertemiz tek deneyim. Burada olduğum amaciyla çok mutluyum. 6 ay süresince çok zorluk yaşadık. Esaret altında tenha tek adada yaşamak, çok zor. Açlık ve sakatlıklar bizi zorladı. Sakatlıklar da benim amaciyla en hatri sayilir büyüklükte Sual işaretlerinden biriydi. Çok şükür ki buraya civarindan dayandım ama bu sakatlıklarla ugras de beni yordu. Buranın rekabetini sevdim. her biri hakkını helal etsin” dedi.

“EN AZ ZORLAYAN AÇLIK OLDU”

Daha ardindan laf alan Aleyna ise, kendisine destek verenlere teşekkür etti. Aleyna, yarışma süresince kendisini asgari zorlayan şeyin açlık olduğunu kaydederek, “Defalarca potaya girdim ve bu potalardan görünmez kahramanlarımla çıktım. Onlar beni görüyorlar. Benimle ağlıyorlar, benimle heyecanlanıyorlar. Ama bendeniz onları hissedemiyorum, benim onları hissetim yer, potanın çıkış anları oluyor. Şu vakit onların desteğine ihtiyacım var. her biri hakkını helal etsin. Şu anne civarindan tek yanlışım olduysa herkesten özür dilerim. Burada farklık psikolojilerde ayrım davranışlar sergilenebiliyor. Beni burada asgari zorlayan şey açlık oldu” diye konuştu.

YARIŞMAYA VEDA EDEN ALEYNA OLDU

Oylamanın neticenini açıklama eden Acun Ilıcalı, halktan en çok oy alan Yiğit Poyraz, yarı finale giden üçüncü yarışmacı oldu. Aleyna ise final öncesi yarışmaya ve şampiyonluk hayallerine veda eden ad oldu.

GÖZLER FİNAL YARIŞMACILARINDA

Yarı finale var olan isimler netleşti ve gözler final yarışmacılarında. 25 Haziran bugünü gerçekleşecek final gecesinde şampiyon belli olacak. Öncesinde İsmail, Ayşe ve Yiğit Poyraz arasından finale veda eden ad öğrenilecek. Daha nihayet düzlükte yarışmaya veda eden ad açıklanmadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir