Murat Övüç’ün oğlundan bir skandal daha! Bu kez de araba kullanırken alkol aldı-haberi

Sosyal medya fenomeni Murat Övüç‘ün erkek çocuğu Burakcan Övüç, tekrar tek skandala imzasini attı. dahada evvel silahla kullandığı aracın camından çevreye ateş ederek yollarda Sanki pkk terör estiren Burakcan Övüç, ateş açtığı anların görüntüsünü yasamsal medya hesabından paylaşmıştı.

OĞLUNUN LİNÇ EDİLMESİNE TEPKİ GÖSTERMİŞTİ

Murat Övüç, erkek çocuğunun yoldaki dehşet anlarından ardindan hür bırakılmasının derhal peşinden yayınladığı videoda “Biliyorsunuz kamuoyunda Burakcan’la alakalı haberler çıktı. Evet doğru, tek atış yapmış ama elindeki silah kurusıkı. Gittik karakola ifademizi verdik. Hiçbir sıkıntı yok. Erkek çocuğum evinde uyuyor.” diyerek erkek çocuğunun hür bırakıldığını duyurmuştu.

Övüç, “Tabii ki yaptığı yanlış. Bu civarindan perişan laf bu civarindan linç dahada 20 yaşında tek delikanlı. Türk polisine ve yargıya çok teşekkür ediyorum. Unutmayın doğruysan her şey senin amaciyla çok iyi oluyor ama yılansan amaciyla fesatsa sürünüyorsun.” yazarak videoyu takipçileriyle paylaşmıştı.

DİREKSİYON BAŞINDA içki ALDI

Paylaştığı görüntüler hasebiyle gözaltına alındıktan ardindan hür bırakılan Övüç, bu sefer de oto kullandığı sırada alkol alarak yollarda dehşet saçtı. Övüç’ün oto kullandığı sırada içki aldığı anları beraberindeki arkadaşı gsm telefonu ile görüntüledi. Burakcan Övüç ise o görüntüleri yasamsal medya hesabından paylaştı. Görüntülerde, Övüç ve beraberindeki arkadaşının çok sesle müzik dinleyerek içki aldıkları yer alıyor.

Kaynak: Demirören havadis Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir