Müge Anlı Instagram hesabı açtı, sosyal medyada yer yerinden oynadı-haberi

ATV ekranlarında yayınlanan programda kayıpları bulan ve cinayetleri aydınlatmaya çalışan Müge Anlı, tabularını yıkarak Instagram hesabı açtı. uzunca vakittir işlediği konulardan dolayı yasamsal medyaya çok sıcak bakmadığını söyleyen Anlı’nın bu hamlesi de sevenlerini şaşırttı.

TAKİPÇİ SAYISI süratle ARTIYOR

Bugünkü programında mevzu ile alakalı İzah yapan Müge Anlı, yasamsal medyada çok tertemiz olduğu amaciyla kendisine kızının muavin olduğunu söyledi. Anlı’nın takipçi sayısı kısa müddette 421 bini geçti.

PAYLAŞIMLARINA BEĞENİ YAĞIYOR

Anlı’nın yoruma kapalı olarak paylaşılan evvel resimi da 296 binden çok zevk aldı.

Canlı yayında hesap açtığını duyurduktan ardindan ekip arkadaşlarıyla da tek resim çektiren Müge Anlı, evvel yazılı paylaşımını da yapmış oldu. Ünlü ad Rahmi Özkan ve Şevki Sözen’le çektirdiği fotoğrafına şu notu ekledi: “Herkese merhaba… Ekip arkadaşlarım Rahmi Özkan ve Şevki Sözen ile birlikte bu resimi sizler amaciyla canlı yayında çektirdim. O vakit Bir hayli çoğunuzun ekran başında olduğuna eminim. toyu olduğum bu mecrada da alışık olduğunuz Müge Anlı sürprizlerine hazır olun. Bugünden ardindan Yalnızca saat 10.00-13.00 arasındaki yayınımız esnasında değil devamlı iletişim seklinde olacağız. Mesajlarınızı okuyacağım, resim ve videolarınızı izleyeceğim. Her konuda ama her konuda yazabilirsiniz. Sevgiyle kalın, yayına dönmek zorundayım.”

ZAHİDE YETİŞ’DEN DESTEK GECİKMEDİ

Arkadaşının Instagram hesabı açtığını gören sunucu Zahide Yetiş de hesabın ismini kendisinin Instagram hesabından paylaşarak “Nihayet can arkadaşım Instagram’da ‘@mugeanliofficial’ tek ve hakikat sayfasıdır… Takip Edin” notunu yazdı.

Yayım tarihi
Magazin olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir