Model Büşra Canbaz’dan eski sevgilisi Öncü Sönmez’e ölüm tehdidi-haberi

İş insanı Öncü Sönmez, Daha önceki sevgilisi Miss Model Of Turkey 2015 birincisi Büşra Canbaz’ın kendisini ölümle tehdit ettiğini söyleyerek savcılığa gittikçe hatali ilaninda bulundu.

ÇIKAN TARTIŞMADA BEBEĞİNİ KAYBETTİ

İstanbul Aile Mahkemesi’ne sunulan dilekçeye göre, Öncü Sönmez ile Büşra Canbaz sevgili olduktan ardindan birlikte yaşamaya başladı. Canbaz’ın model olması Sönmez’in ailesi tarafından hoş karşılanmadı. İş insanı, arabasını satarak sevgilisine iş kurdu. ama Canbaz, çekimlere gitmeye ayni ritimde devam etti ve en nihayetinde şirket iflas etti. Sönmez ise ilişkiyi bitirme kararı aldı. Ayrılığın derhal peşinden model, hanesiz kaldığını ve perişan vaziyette olduğunu söyleyince acı duyan iş insanı tekrar barıştı. En nihayet çıkan tartışmada Canbaz, hamile kaldıktan kısa süre ardindan bebeğini kaybetti.

“BENDEN AYRILIRSAN SENİ YAKARIM”

Belediyeden nikah amaciyla vakit alan Öncü Sönmez, evinden devamlı tek şeylerin çalınması üstüne evliliği erteledi ve ayrılma kararı aldı. Büşra Canbaz’ın “Gidersen evvel kendimi öldürürüm. Benden ayrılırsan seni yakarım, biz evleneceğiz. Bana 50 bin Lira vermezse onu vurdurtacağım” benzeri tehditlerde bulunduğu argüman edildi. Sönmez, kendisini tehdit eden Büşra Canbaz’dan savunma istek etti. Mahkeme, Canbaz’ın Daha önceki sevgilisine iki ay süreyle yaklaşmamasına karar verdi.

Kaynak: Hürriyet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir